Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Serwis ze zleceniami dla freelancerów? Co zamiast zlecenia.przez.net
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
starterrrrr
Witam.

Prosze o infomracje jaki Polski serwis jest obecnie najbardzije popularny jeżeli chodzi o zlecenia dla freelencerów?
Korzystałem zawsze z zlecenia.przeznet, jednak już niedziała a na freelancer.com dałem ogłoszenie to dostałem pełno jakiegoś spamu z Brazylii i innych zachodnich krajów, żadnej Polskeij oferty.


Jest jakiś inny serwis gdzie można dać swoje ogłoszenie, poytrzebuje kilka skryptów zamówić?
borabora
oferia
aras785
Oferia jest spoko ale rozstrzał będziesz miał ogromny w wycenie biggrin.gif
Spróbuj na forum wrzucić to może ktoś się podejmie zadania.
freemp3
Jeszcze możesz spróbować na useme.eu
markonix
No na Oferie radzę uważać, jestem tam naprawdę dużo niepoważnych ludzi.
Jeden koleś (Kominek) daję ofertę dosłownie w każdym zapytaniu, daje kwotę (nie do negocjacji) więc wygląda to realnie, i raz nawet dałem mu zlecenie. Oczywiście nic nie zrobił choć kasę odzyskałem.
Potem też inna firma - Skarled. Wysłali mi demo fajnego skryptu JS, który zrobił na mnie wrażenie, potem się okazało, że to był gotowiec za 50$, na którego raz (jeśli w ogóle) kupili licencje i uważali, że mają prawo robić z nim co zechcą (sprzedawać). Twierdzili jakiś czas jak się wydało, że to mocno przerobiony skrypt, a kod był 1:1, a tak naprawdę jedyna różnica to był inny styl kolorów wczytany, aniżeli w demo.
Jest jeszcze:
http://www.itprojectplace.com/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.