Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jQuerty zoom
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
Freshoy
Witam, koniecznie potrzebuję jQuert zoom. Niestety ze strony http://www.elevateweb.co.uk/image-zoom/examples, chodzi mi tutaj o trzeci przykład z te strony, nie działa. Proszę pomóżcie, muszę skończyć projekt.
nospor
Popraw tytul. Czy to pilne czy nie to nie jest to potrzebne info w tytule. Rowniez patrz prosze gdzie zakladasz tematy. Z php to nie ma zadnego zwiazku. Przenosze

Co do problemu: to moze napisz co ci nie dziala, czy moze masz jakies bledy w konsoli. Bo na stronie widze, ze jednak dziala.
Freshoy
Pomocy proszę ohno-smiley.gif
nospor
facepalmxd.gif

Czlowiek zadaje ci pytanie by zrozumiec w czym problem a ty zamiast odpowiedziec to ignorujesz i dalej stekasz....

Cytat
Co do problemu: to moze napisz co ci nie dziala, czy moze masz jakies bledy w konsoli. Bo na stronie widze, ze jednak dziala.
Freshoy
Przepraszam, nie doczytałem do końca headsetsmiley.png

No to tak, slider mi nie działa i jak najeżdżam na zdjęcie, to sie nie zoomuje, krótko mówiąc nic nie działa

Cytat(nospor @ 15.02.2018, 20:14:07 ) *
facepalmxd.gif

Czlowiek zadaje ci pytanie by zrozumiec w czym problem a ty zamiast odpowiedziec to ignorujesz i dalej stekasz....

up

Cytat(nospor @ 15.02.2018, 20:14:07 ) *
facepalmxd.gif

Czlowiek zadaje ci pytanie by zrozumiec w czym problem a ty zamiast odpowiedziec to ignorujesz i dalej stekasz....


Proszę pomóż jak umiesz
viking
A ty doczytaj jeszcze raz do końca i pokaż błędy konsoli. To nie forum wróżek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.