Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Dodanie funckji parse_url
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
inomi13
Witam na stronie asgym.pl posiadam wtyczkę welgot do zmiany języka oraz posiadam wtyczkę do zmiany waluty. Zmodyfikowałem wtyczkę do zmiany języka tak że zmieniając język na angielski waluta w sklepie zmienia się na funty i odwrotnie zmieniając język na polski waluta zmienia się na złotówki. Działa to na tej zasadzie że do adresu url dopisywana jest jedna z wartości albo "?wmc-currency=GBP" albo " ?wmc-currency=PLN" w zależności który język zostanie wybrany. Potrzebuje pomocy z funkcją parse_url tak aby działało to w następujący sposób że po zmianie języka na angielski dopisana została wartość do url "?wmc-currency=GBP" jednak wracając później na język polski poprzednia wartość się kasowała a dopisywana była wartość "?wmc-currency=PLN"

Poniżej kod dopisujący wartości w zależności który język wybierzemy

  1. $value['en'] = '?wmc-currency=GBP';
  2. $value['pl'] = '?wmc-currency=PLN';
  3.  
  4. $list .= '<li class="wg-li ' . $flag_class . $d . '">
  5. <a data-wg-notranslate href="' . $link .$value[$d] .'">'
  6. . ($withname ? ($full ? WGUtils::getLangNameFromCode( $d,false ) : strtoupper( $d )) : '') . '</a></li>';
b4rt3kk
Generalnie to kiepski pomysł. Nie możesz przechowywać info o walucie w sesji, a nie url?
inomi13
Kolego możesz pomóc w jaki sposób przerobić kod, aby działał z wykorzystaniem $session?
b4rt3kk
Cytat(inomi13 @ 29.01.2018, 12:07:48 ) *
Kolego możesz pomóc w jaki sposób przerobić kod, aby działał z wykorzystaniem $session?


Wklej tutaj kod to pokombinujemy.
inomi13
Niestety nie jestem wstanie wrzucić całego kodu ponieważ ma on 946 linijek. kod umieściłem pod tym linkiem

weglot.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.