Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Współpraca] Poszukuję Partnera - SEO'wca
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
Ripple
Cześć...

Jeżeli Twoją pasją jest SEO, masz doświadczenie i wiedzę w temacie pozycjonowania globalnego (koniecznie !) to zapraszam do kontaktu. Mam ciekawe i perspektywiczne pomysły w poszczególnych modelach zarobkowych (Tak - mam sporę doświadczenie m.in. PPA, CPA, PPI itp). Moim nadrzędnym celem jest powrót do tych form zarabiania pieniędzy. Wszystko dokładnie zobrazuję/opiszę każdej osobie, która skontaktuję się za pośrednictwem poniższego adresu E-mail. Kto wie, może znowu mi się uda nawiązać atrakcyjną współpracę smile.gif Nie odpowiadam na PW - proszę pisać tylko na adres E-mail smile.gif

Mój adres E-mail: litesgold@gmail.com

Pozdrawiam
zabawkicom
Czy Twoje PPA polega na promowaniu hacków do gier?
Czy oszukujsz ludzi na całym świecie sztuczką: hack za wypełnienie ankiety gdzie trzeba podać nr telefonu, a małym druczkiem, skrycie "pokazujecie" regulamin który mówi o uruchomieniu nawałnicy płatnych smsów?
Czy żerujesz na tym że ludziom nie chce czytać się mało widocznego regulaminu i nie reagują na nie działające hacki które im wciskacie?
Czy wmawiasz pozycjonerom że takie PPA jest uczciwe?
Czy wiesz co to jest oszustwo?
Czy zarabiając w Twoim PPA zarabia się na wprowadzaniu ludzi w błąd poprzez oferowanie fake programów (tzn. programów które imitują określone działanie ) czy na niedoczytaniu przez nich warunków zamawianej subskrybcji SMS która zaleje ich płatnymi SMSami zwrotnymi a sposób jej wyłączenia jest tak zawiły i tak skrycie opisany że nic tylko płacić. Czy może uczciwie promować będzie się prawdziwe programy które wykonują to co jest opisane w ich specyfikacji.
Reasumując szukasz pozycjonera do przestępstwa jakim jest oszustwo (zamierzone oferowanie produktu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej który w swojej budowie nigdy nie będzie miał oferowanych właściwości) czy jesteś programistą który uszczęśliwi np. graczy wykonaniem ulepszenia do ich ulubionej gry.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.