Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klient - oszust
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
miras
Witam, w końcu i chyba mnie to spotkało, głupia sytuacja, w sumie nie wiem czy ma to jakiś sens, że to pisze, ale zapytam co Wy byście zrobili w takiej sytuacji.


Realizowałem pewien projekt dla jednego polaka mieszkającego w londynie, nie chciał żadnej umowy/faktury zgodził się wpłacić zaliczkę z góry + płacił regularnie transze na jakie się umawialiśmy.

Projekt skończyłem, on miał dostęp do repozytorium, została mu do wpłacenia ostatnia transza, umówiliśmy się na pewien dzień na rozliczenie + postawienie wszystkiego i podpięcie pod domene itp.

Dokładnie od piątku (to był ten dzień) zero kontaktu z jego strony, vps na którym to stało nie odpowiada (jakby ważność się skończyła). Mam jego imię i nazwisko (kilka zdjęć), dokładnego adresu zamieszkania nie mam, bo często je zmieniał, płacił mi w kryptowalutach i kilka razy przez transferwise, szczerze mówiąc troche się pogodziłem z tym, że już tego nie odzyskam, ale zapytać nie zaszkodzi.

Kwota jaką jest mi winien to ok. 6k pln.


eqick
Może na święta wyjechał, albo coś się stało. Odczekałbym jeszcze trochę i spróbowałbym nawiązać kontakt. Skoro nie mieliście umowy, to nawet nie ma jak tego drogą prawną załatwić. Można było ewentualnie jakiegoś backdoora zrobić na tego typu sytuacje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.