Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FB i strona mają wspólne komentarze pod danym artykułem
Forum PHP.pl > Forum > PHP
trzczy
Można zrobić tak, że ktoś wstawia artykuł na bloga, potem linkuje ten artykuł do posta na fb i uwaga:

komentarze spod posta na fb dodają się do komentarzy pod postem na blogu, a komentarze pisane na blogu dodają się do komentarzy na fb? Czyli na fb i na blogu tworzony jest ten sam wątek komentarzy. Widoczny na fb i na blogu z możliością pisania komentarzy w obu miejscach. Kiedyś wstawiałem system komentarzy od fb na stronę, ale do takich szczegółów nie doszedłem.

Z góry dziękuję
trueblue
Czytać z FB możesz, zapisywać również, ale przy zapisie będą publikowane pod autorstwem tego, dla kogo jest wygenerowany access token.
https://developers.facebook.com/docs/graph-...object/comments
trzczy
Dzięki za linka.

Cytat(trueblue @ 29.11.2017, 16:42:45 ) *
Czytać z FB możesz, zapisywać również, ale przy zapisie będą publikowane pod autorstwem tego, dla kogo jest wygenerowany access token.
Znaczy się komentarze pisane na blogu będą mogły mieć tylko jednego autora?
trueblue
Tak. W sumie w drugą stronę też, chyba, że masz bezpośrednią możliwość pisania jako faktyczny autor.
Inna sprawa to kwestia formalna - czy użytkownik życzyłby sobie, aby jego komentarz z FB wędrował również innego systemu komentarzy. Chyba, że zawrzesz to w jakimś regulaminie.
BarbaraMelancon
Cytat(trzczy @ 29.11.2017, 17:35:22 ) *
Można zrobić tak, że ktoś wstawia artykuł na bloga, potem linkuje ten artykuł do posta na fb i uwaga:

komentarze spod posta na fb dodają się do komentarzy pod postem na blogu, a komentarze pisane na blogu dodają się do komentarzy na fb? Czyli na fb i na blogu tworzony jest ten sam wątek komentarzy. Widoczny na fb i na blogu z możliością pisania komentarzy w obu miejscach. Kiedyś wstawiałem system komentarzy od fb na stronę, ale do takich szczegółów nie doszedłem.

Z góry dziękuję


Byłby to przyjemny system. Ale nie sądzę, że to możliwe. Chciałbym zobaczyć, że ktoś to opracował.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.