Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pozycjonowanie lokalne pytanie do specjalistów
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
orbus
Cześć,

Dostałem za zadanie wypozycjonowanie wiele stron lokalnie w krótkim czasie. Firma, w której pracuję nie chce inwestować ani złotówki, np.: w płatne katalogi. Czy moglibyście podpowiedzieć jaką mam alternatywę? Czytałem o wizytówkach Google ale to za mało. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Omni
Hej

Powiem szczerze że słabo to widzę jeśli twój budżet wynosi 0 zł - Kupowanie kodów do katalogów lub dodawanie płatnych wpisów w katalogach to strata kasy (oczywiście pewnie pojawią się inne głosy w tym temacie) - są wyjątki od tej reguły

Co możesz zrobić samodzielnie za free:

1 - poszukaj lokalnych for / grup dyskusyjnych - załóż konto i grzecznie za jakiś czas spróbuj "reklamować" strony dodając do nich linka z postów ect
2 - poszukaj tablic z ogłoszeniami i dodaj ogłoszenia z linkiem do swojej strony
3 - pozyskaj linki ze stron z wysokim TR np: załóż konto na ebay - zrób ładne aukcje - ustaw cenę sprzedaży zaporową - dodaj linka do swojej strony (musisz to zrobić sprytnie żeby Ci oferty sprzedaży nie skasowali tongue.gif )
4 - dobra optymalizacja strony pod local seo (prawidłowe wykorzystanie http://schema.org - obowiązkowe !)
5 - ogólna optymalizacja strony pod SEO - dużo unikalnej treści, manipulacja słowami , prawidłowe title , Hx , B , alt ect
6 - wykorzystaj Google Maps do utworzenia i zapisania mapek z twoimi adresami na różnych kontach Google - zaindeksuj takie profile ( tutaj się to robi: https://www.google.com/maps/d/u/0/?hl=pl )
7 - wykorzystaj profile G+ do uzyskania linków do twoich stron

To dla prostych fraz powinno być aż nad to jeśli dobrze to wykonasz - powodzenia

PS: Nie zazdroszczę takiego pracodawcy - seo za free lol
orbus
Cytat(Omni @ 18.09.2017, 15:38:43 ) *
7 - wykorzystaj profile G+ do uzyskania linków do twoich stron


Hej Omni,

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Proszę wytłumacz jeszcze pkt 7. Co oznacza?
Jeszcze jedno pytanie. Słyszałem o automatach typu ADDER tylko, że zachodnich, które się sprawdzają. Mógłbyś coś powiedzieć na ich temat?
Czy są w ogóle metody Black, które pozwalają na wypozycjonować stronę w trzy dni?
Dzięki z góry :-)
Omni
Tego typu automaty i softy to może się okazać "strzelaniem z armaty do motyla " - Nie umiejętne używanie takich narzędzie przyniesie więcej krzywdy niż jakiejkolwiek korzyści (zakładam że skoro o to pytasz nie znasz tego więc trzymał bym się z dala od tego)
Co do profili G+ to temat rzeka i tutaj już odeślę Cię do wujka G i poszukaj tam informacji w jaki sposób można pozyskać linki z domeny google.com - mowa o linkach dofollow
Mario80
Używanie automatów u kogoś kto pyta o podstawy...odradzam bo faktycznie więcej szkód to spowoduje. Najlepiej to szukaj serwisów lokalnych i umieszczaj artykuły z linkiem (płatne głównie) tam gdzie możesz pozyskać klientów... Wrzucanie gdzieś na jakieś spamerskie strony tylko dla mocy strony nie daje efektu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.