Napisałem sobie prosty sklepik, ale mam problem z integracją z Przelewy24.

Oto co już mam:

Powiedzmy, że skrypty mają "kolejność":


1-index.php - skrypt ze sklepem

2-zapisanie-zamowienia.php - tutaj zapisuję zamówienie do bazy MySQL, a następnie przy pomocy header("Location: 3-platnosc.php?zamowienie=xxx); przechodzę automatycznie do punku 3

3-plantosc.php - tutaj ma ten formularz:

[HTML] pobierz, plaintext

<form action="https://secure.przelewy24.pl/trnRegister" method="post" class="form" id="fformn">
<input type="hidden" name="salt" value="saltsaltsalt" />
<input type="hidden" name="p24_session_id" value="<?php echo $session; ?>" />
<input type="hidden" name="p24_merchant_id" value="11111" />
...
<input type="hidden" name="p24_url_return" value="<?echo '4-potwierdzenie-platnosci.php?zamowienie=xxx" />
<input type="hidden" name="p24_url_status" value="<?echo '9-weryfikacja-przelewy24.php'; ?>" />
...
<input name="submit_send" value="Wykonaj przelew" type="submit" />
</form>


Tutaj przelewy24 uruchamiają skypt na mojej stronie (9-weryfikacja-przelewy24.php) , gdzie odznaczam sobie w bazie zamówień że zostało opłacone zamówienie.

4-potwierdzenie-platnosci.php - info dla klienta, że wszystko poszło ok.

W sandboksie wszystko działa świetnie.
Niestety na żywo nie. Dostaję komunikat

error=1&errorMessage=p24_sign:Incorrect CRC value - ale to na pewno mam ok - md5 obliczane wg. wzoru, no i działa w sandboxie.

Mam wrażenie, że w ogóle robię coś źle. Widzę w dokumentacji, której nie rozumiem tongue.gif różne połączenia: trnRegister? trnRequest/{token} ...? Który mam użyć? Nie mam pojęcia jak miałbym użyć obydwa... jakoś... ?

Gdzie co ma być? Nie potrafię zrozumieć koncepcji komunikacji z Przelewy24.

Dziękuję z góry za jakiekolwiek wskazówki.

P.S. Jestem na poziomie raczej podstawowego php i komunikacji typu "kliknij submit i na kolejnej stronie zapisz dane".
P.S.2. Nie wiem również jak przekazać sobie numer zamówienia, które zostało opłacone. Ja użyłem
<input type="hidden" name="p24_transfer_label" value="ZAM33" />
który to dokleja się do tytułu przelewu "przelewy24" i wygląda wówczas jakoś tak: "f32d-23r4-sdf3 ZAM33" - czy tak można?