Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aplikacja na IOS na własny użytek
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
radekkorba
Witam wszystkich.
Mam pytanie co do aplikacji na własny użytek. Jest taka opcja na IOS, że wrzucam z kompa na telefon czy tablet, zamiast pobierać z Istore? Mam portal z ogłoszeniami i zależałoby mi, aby skrócona forma tego ogłoszenia (zdjęcia i tekst) wylądowały w aplikacji (może aplikacji miałaby połączenie z serwerem ,np. dropbox lub serwer mojej strony). Głównie zależy mi na przejrzystym okazywaniu klientom innych ofert. Problem polega niekiedy w połączeniu się z internetem (np kiedy chce pokazać klientowi na tablecie inną ofertę) i wgraniem strony internetowej. Rozwiązaniem byłoby wejście w osobną aplikację offline z już zapisanymi danymi i na szybko bez problemu można prezentować. Jakoby zwykła galeria. Idzie coś takiego wykonać? Jakie z tym wiążą się koszta. Znajdzie się ktoś kto może się tego podjąć?
motyl-pl
Iść idzie zrobić tyle o ile nie wiem czy nie ma restrykcji by wszystkie apki zawsze szły przez istore czyli co wrzucone ogłoszenie musiałbyś robić update wersji aplikacji na ios.
A to jak to zrobić to zamiast API generujesz gotowe już JSONY + obrazki wrzucasz do folderu tak by nic nie musiało być ściągane z sieci i odpytywać API.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.