Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Program do faktur z exportem JPK_FA
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
adi456
Witam,

poleci ktoś prosty program do wystawiania faktur z możliwością exportu JPK_FA?
ZenekN
Cześć wyjaśnisz mi co to jest JPK_FA ?
adi456
Niestety duże i średnie firmy mają obowiązek od początku tego roku, jest kilka programów które to ogarniają ale jeszcze nie udało mi się znaleźć nic sensownego albo jakieś skomplikowane programy z magazynami i innymi niepotrzebnymi opcjami albo licencje czasowe/roczne a potrzeba najprostszego programu do wystawienia faktur i wygenerowania pliku JPK_FA dla księgowej, najlepiej jakby licencja obejmowała dany nip a nie stanowisko tak jak np Proste Faktury. Jakby ktoś znalazł to proszę o namiar w grę wchodzą 23 licencje/sklepy
Pyton_000
A rozwiązania typu ifirma/wfirma?
ZenekN
Czyli to jest zwykły xml opakowany w szablonie ?
exportujesz fakturę z poziomu programu zaczytujesz za pomocą file_get_contents i wystawiasz w formie xml
Pyton_000
Cytat(ZenekN @ 15.02.2017, 09:51:10 ) *
Czyli to jest zwykły xml opakowany w szablonie ?
exportujesz fakturę z poziomu programu zaczytujesz za pomocą file_get_contents i wystawiasz w formie xml

Hehe to nie takie proste biggrin.gif

Specka: http://www.mf.gov.pl/documents/764034/5134..._FA(1)_v1-2.pdf
adi456
wfirma wygląda ciekawie, cenowo przyzwoicie, jak nie znajdę innego programu to chyba się skuszę, jednak w pierwszej kolejności stawiam na programy dla windowsa bo jak nie będzie internetu to nie wystawie FV, a w sklepie to tak nie wypada.
Pisanie generatora JPK_FA odpada ponieważ nie chce być za to odpowiedzialny, przeoczę jakieś zmiany prawne i będzie problem, korzystanie z generatorów trochę mija się z celem, nie wyobrażam sobie co miesiąc konwertować 23 pliki bo co jak się pomylę i wczytam nie ten plik co trzeba, albo generator coś popsuje, a jak wiecie z Urzędami się nie dyskutuje błąd = kara (żeby tylko) tongue.gif
Pyton_000
iFirma ma możliwość pracy offline smile.gif Nie wiem jak wFirma ale mieli coś tam w planach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.