Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Baza danych formularze
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > Access
Osolemio
Witam, mam do wykonania zadanie jak na zdjęciu

https://zapodaj.net/47821f6d9a4b3.jpg.html

Dostałem bazę danych jednak chciałbym na przyszłość wiedzieć jak wykonać te zadania. Przydałyby mi się niewielkie wskazówki. Chciałbym w ząłączniku dołączyć bazę danych jednak nie widzę nigdzie tej opcji.
Pyton_000
Nie odrabiamy prac domowych. Na zajęciach zapewne było jak się tworzy formularze w access

https://support.office.com/pl-pl/article/Tw...72-7e7e21e80c6b
Osolemio
Właśnie nie chodzi mi o samo wykonanie - bazę danych już mam (chciałem ją załączyć ale nie widzę nigdzie opcji dodania załącznika) a o to abym zrozumiał jak się to robi. Dziękuję za link.
Pyton_000
Czyli że co? Dostałeś gotowca i szukasz kogoś kto Ci to wytłumaczy?
Osolemio
Cytat(Pyton_000 @ 20.01.2017, 11:29:39 ) *
Czyli że co? Dostałeś gotowca i szukasz kogoś kto Ci to wytłumaczy?


Dokładnie. Czyli ocenę już mam ale stwierdziłem, że dla samego siebie warto się tego nauczyć. Myślę, że ze strony podanej w linku wyciągnę wystarczające informacje, aczkolwiek wszystkie wskazówki mile widziane.
Pyton_000
Nie no tego to tu jeszcze nie gral biggrin.gif Ludzie raczej przychodzą żeby im zrobić gotowca na pracę domową, ale pierwszy raz widzę kto dostał gotowca i chce wytłumacznia biggrin.gif Szacun kolego.
mmmmmmm
Jeśli masz gtowca, to wal konkretnymi pytaniami. Ale to raczej na jakiejś grupie poświęconej bardziej Access/VBA, a nie PHP
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.