Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Płatna usługa forum w saas'ie
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
sweter
Cześć,
Poszukuję płatnych usług forum dla dużego zespołu. Forum będzie używane do komunikacji wewnątrz firmy, więc interesują mnie tylko zamknięte rozwiązania. Chciałbym, aby to była usługa SAAS.

Znacie coś godnego polecenia? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi!
Pyton_000
Czy jesteś pewny że Forum to będzie dobre rozwiązanie ? Jak ma być zamknięte to u siebie na serwerze zainstaluj smile.gif
sweter
Wyobrażałem sobie to jako dynamiczne forum w formie Slacka. Slack ma tę wadę, że czasami kilka osób na raz rozmawaia na różne tematy w jednym kanale i trudno jest wydedukować, która wiadomość należy do którego wątku.
Znalazłem kilka rozwiązań, ale żeby odkryć ich użyteczność zespół musiałby popracować trochę w każdym z nich. A takich eksperymentów nie chcę. Dlatego myślałem, że ktoś z Was ma jakieś doświadczenie i może cos polecić.
Pyton_000
My używamy Slack i Mattermost i jest spoko. (ludzi ~40)
sweter
@Pyton_000 A w jaki sposób Mattermost może służyć jako forum? Z tego co wiedzę to jest kopia Slacka
Pyton_000
Raz że trzyma wszystkie rozmowy, dwa że można tworzyć dowolną ilość kanałów do rozmów (w tym prywatne). Przesyłanie plików, przeszukiwanie itd.

Dla mnie forum to słabe narzędzie do komunikacji. Zwłaszcza w teamach gdzie potrzebny jest kontakt ad hoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.