Cześć.

Może ktoś z Was pomoże mi wymyślić rozwiązanie mojego problemu. Otóż potrzebuję wyświetlać na monitorze stronę www. Do monitora, który będzie wyświetlał stronę będzie podpięte urządzenie PC on stick z zainstalowanym Apachem (XAMPP). Dodatkowo potrzebuję "centrum sterowania stroną", w postaci tableta, na którym również chciałbym zainstalować XAMPP'a, po to aby wszystko odbywało się w czasie rzeczywistym (korzystam ze skryptów AJAXA).

W praktyce:

1. Jest monitor z PC on stick z WIFI i z zainstalowanym XAMMP'em - jego zadanie to wyświetlanie dynamicznej strony WWW.
2. Na tablecie z dostępem do internetu mam przycisk zmieniający zawartość bazy danych w localhost'cie. W momencie naciśnięcia przycisku na tablecie, który ma również zainstalowanego localhosta, chcę, aby na monitorze w czasie rzeczywistym zmieniała się jego zawartość.

Pytanie? Czy da się odpalić tego samego localhosta na ekranie z zainstalowanym PC on stick i na tablecie. Tablet będzie służył do zmiany danych w bazie danych localhosta.

Najprostsze rozwiązanie mojego problemu, to laptop z rozszerzeniem na 2 monitory. Klikam na laptopie przycisk i automatycznie zmienia mi się zawartość na ekranie. Szukam jednak rozwiązania z połączeniem bezprzewodowym i tabletem.

Może ktoś będzie w stanie nakierować/pomóc.

Z góry dzięki.
Andrzej