Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] Zmiana obrazków ze wspólną frazą w nazwie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
blachum
Witam.

To mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość smile.gif
Szukałem na forum, ale nie trafiłem na podobny problem.

Słowem wstępu napiszę, że prowadzę multiagencję i oferuję produkty kilku partnerów.
na mojej stronie zaczytują się opisy i zdjęcia produktów, którymi handluje.
Informacje te zasysają się z bazy partnerów i wszystko było super do momentu, aż jeden z nich nie wymyślił sobie, że ostatnie zdjęcie w galerii każdego z ich produktów będzie zaproszeniem bezpośrednio do niego :/
Napis na zdjęciu w stylu: "po więcej informacji zapraszamy na www.xxxxx.pl"
Chamstwo, ale niestety to ten partner na którym opiera się moja firma i nie mogę po prostu kopnąć ich w tyłek, chociażby wypadało...

Po zapoznaniu się z tym gdzie umieszczony jest obrazek kazało się, że niestety każdy produkt ma go wrzuconego do własnego folderu z galerią, a że jest tego kilka tysięcy to nie mogę zablokować wszystkich obrazków ręcznie sad.gif Jedyne co jest pocieszające to to, że każdy z nich ma taki sam fragment w nazwie tego obrazka, a dokładnie nazwa kończy sie na "1000.jpg".

Pytanie, czy jest możliwy skrypt do wrzucenia na stronę który wszystkie obrazki zawierające w nazwie wspomniany wyżej fragment nazwy zmieniał je na inny obrazek lub blokował ich wyświetlanie ?

Z góry dziękuje za jakiekolwiek porady smile.gif
NickOver
Jest to możliwe. Zanim wyświetlisz obrazek sprawdź (funkcja preg_match()) czy jest ten ciąg i jeśli tak to nie wyświetlaj go. Jak mniemam nie zajmujesz się PHP'em więc jeśli potrzebował byś aby ktoś Ci to zrobił napisz PW smile.gif
blachum
PRIV smile.gif
Dzięki za odpowiedź smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.