Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Potrzebuje argumenty na zmiane layout'u
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Shahow
Ja z kumplami tworzymy skład amatorów w kreceniu filmu. I kumpel robi www i problem w tym, że tak chrazni layout, że głowa boli. Opiera sie, że jest ładny i wogole.
Chce byście wypisali zasady oraz argumenty na zmiane layout'a, bo mnie wogole w tej sprawie ignoruje. Adres www to: 3d.vt.pl i jest tam moje niekompletne logo, które tez możecie ocenić i powiedziec co zmienić.

PS. To mój pierwszy post więc witam wszystkich.
gryzonie
Pierwszą zmianę zacząłbym od tego jaskrawego niebieskiego, który tworzy obramowanie tabelek smile.gif
Vertical
Kolory kategorii mają zły gradient i źle dobrany kolor, a czcionka nie powinna być całkowicie niebieska. Ogólnie strona ogranicza się głównie do niebieskiego i białego koloru
wosz
Tak jak wyżej: pozbyć się jaskrawego niebieskiego (zarówno w ramce tabelek jak i czcionce). Jakoś nie bardzo pasuje mi ten 'morski' kolorek paska menu itd. do czarnego tła. Logo samo w sobie nie jest złe, może nie powala na kolana, ale jest przyzwoite...ale do obecnego contentu wg mnie nie pasuje. Zreszta nie wiele jest co oceniac... grafiki zero, layout slaby...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.