Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RkCMF 0.5 Beta
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Riklaunim
Zapraszam do testowania mojego CMSa (w sumie będzie to CMF).
Download: link
Jest to wciąż wersja Beta i do wersji finalnej nie jest blisko... w przyszłych wersjach dojdzie importer/eksported danych z innych CMSów oraz kilka dodatkowych modułów jak encyklopedia itp. Wiekszość zarządzana za pomocą Content BBcode. Celem nie jest stworzenie kolejnego Mambo czy php-Fusion. To jest system dla chcących zrobić stronę "po swojemu", bez ograniczeń smile.gif
Pomysły, komentarze, pomoc w tworzeniu mile widziana smile.gif
Martita117
Podoba mi się biggrin.gif
Zastosuje go na mój projekt :]

I jest już pogromca JPORTALA biggrin.gif
bela
przejrzałem trochę ten kod i napewno to cmfem nie jest, zobacz na to http://limb-project.com/root

pozatym kod nie ma komentarzy, jest mieszany html z kodem, mam krzaki zamiast polski znakow w kodzie
bregovic
Tja... kolejny cms... Jeżeli chcesz żeby to był cmf to musisz się mocno postarać winksmiley.jpg
Lisek54
Ale zrobić stronke na tym to można smile.gif

Mi to tam pasuje. Choć jedno co pasuje do mojego charakteru biggrin.gif


=== EDIT ===

A jak tam zmienić hasło do root'a questionmark.gif
bela
Cytat
Ale zrobić stronke na tym to można 

mi tam nie przeszkadza skrypt, mi przeszkadza to że nazwa wprowadza błąd
Riklaunim
Popatrzcie na plan rozwojowy. W 0.5 pojawi się importer i mniejszy eksporter danych między CMSami, integracja paru z nich i innych skryptów. CMF to jeszcze nie jest ale będzie... Od wersji 0.6 do 1.0 będzie czas na porządkowanie kodu...
awides
widzę że mam rywala smile.gif; redFox vs. rkCMF ?

Możesz podać przybliżony termin wykonania rkCMF ?
Riklaunim
0.5 powinna pojawić się między lutym a marcem... będzie już generalnie w pełni działająca. W kolejnych wersjach nic bezpośrednio nowego nie wejdzie, jedynie porządkowanie, dopracowywanie modułów, langów, driverów baz itd. smile.gif
Vertical
Cytat
Warning: unlink(cache/.): Permission denied in /var/www/html/skryba/kernel/database/mysql.php on line 122

Zmieniłem uprawnienia wszystkich plików i folderów w katalogu, ale problem nadal się pojawia
awides
ja prawdopodobnie w maju zakończe prace smile.gif

ps. zapowiada się ciekawy rok winksmiley.jpg
Riklaunim
RkCMF 0.4 już dostępny. Link download bez zmian. Główne nowości to Forum choć jeszcze nie w pełni wykończone. Zachęcam do testowania smile.gif
Lisek54
Transfer przekroczony
Ta strona przekroczyla swoj transfer miesieczny. Sprobuj pozniej.
Apache/1.3.33 Server at www.cms.rk.edu.pl Port 80


Ohohoho nie ładnie tiredsmiley.gif

Wrzuć to na inny serwer bo jak się dostać tam snitch.gif
Riklaunim
demo tylko jest off-line. download działa. - http://www.hubi.info/rik/skryba.tar.gz
NuLL
Całkiem fajne to urządzonko smile.gif

PS. Chyba też zaczne ucestniczyć w tej wojnie pomiędzy choć ja pisze raczej system portalowy winksmiley.jpg

A że jestem graduated.gif to czasu mało...
Riklaunim
Cytat(null @ 2005-01-26 18:29:00)
A że jestem graduated.gif to czasu mało...

ja też tongue.gif
tiraeth
@Riklaunim: Mógłbym poznać kilka szczegółów tego skryptu zanim go ściągnę i przetestuję?
Cytat
~ MySQL czy TXT?
~ OOP czy normal?
~ Templates - jakie?
~ Wymagania?


ps. Skrypcik zapowiada się ciekawie..... pogrzebię sobie w kodzie tongue.gif
Riklaunim
Ukazała się wersja Beta 0.5. W porównaniu z wersją 0.4 zaszło wiele zmian:
- import danych (części) z php-Fusion, postnuke, php-nuke i jPortala (kolejne w drodze)
- import skór AutoTheme
- Dopracowane istniejące moduły
- Moduł RAF - błyskawiczne tworzenie modułów o własnych formularzach (RAF = RAndom Form tongue.gif)
- Obsługa PremiumSMS przez moduł bannerów
- i inne...

Dema już nie ma, ale wszystkie moje serwisy są już obecnie pod RkCMF. Download jak w pierwszym poście. Dokumentacja/opis w Bibliotece CMS
_Mateo
wszystko fajnie, bardziej fajniej od jportala, ale tamtem ma jedna i to sporą przewagę - pożądny instalator... tutaj teżby się taki przydał. Pomyśl o tym, bo na pewno zyskało by to wiuelu zwolenników - na pewno więcej, niż jest ich teraz - nie każdy lubi się bawić w zmienianie plików smile.gif
Riklaunim
przecież jest instalator automatyczny install.php tongue.gif jedynie chmody nadaje się "oddzielnie". Poza tym w kolejnych wersjach instalator zostanie rozbudowany o dane admina i klucz kryptujący, oraz sprawdzanie czy mniej więcej wszystko jest na swoim miejscu.
shimonic
Co do RkCMF to jest już 0.6
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.