Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wysocko.prv.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
boya
Prosze o ocene ;]
Wysocko Wielkie OnLine

................................................................................
.......................................
tak nawiasem mówiąc już przed świętami na forum nic nie napisze
więc wszystkich php-owcą WESOŁYCH ŚWIĄT...obyście znaleźli czas aby odejśc od stołu i pokodować ;]
................................................................................
.......................................

pozdr.
Ociu
Na początku też Ci życze wesołych świętów.
Bardzo fajny top... i tyle poza tym.
Co to za menu... co to za nagłówki :|

Ta czcionka przypomina gry z Commodore.

6/10
pusiek.org
Moza strona nie powala grafika ( chociaz ten top naprawde niezly ), ale jest estetyczna i co najwazniejsze czytelna.

Gdzieniegdzie mozna sie natknac na krzaczki zamiast polskich liter, ale to juz wina twojego edytora, bo kodowanie jest dobre. Bodajze z ą albo z ę sa problemy.

Pozdrawiam i milych swiat
Strzałek
łądnie, nawet bardzo. Zgodność z xhtml'em . . .

8/10
ano
1. No moim zdaniem ta strona wogóle nie jest czytelna :/
Napisy w menu, w logo (tutaj nikt nie zdejmuje nogi z gazu), w polu "DLACZEGO WARTO SI ZAREJESTROWAĆ ?" i w innych miejsach powinny być jaśniejsze (szczególnie w logo, musiałem się przypatrzyć, żeby zobaczyć to hasło...)
Pozatym newsy powinny być pisane większą czcionką.

2. To logo niezbyt przypomina stronę wsi... moim zdaniem powinno tam być jakieś zdjęcie w tle z tej miejscowości/wsi (np. jakiś zabytek)

3. Strona nie mieści się w przeglądarce pod 800x600 (o dokładnie 3px jest za szeroka)

Moja ocena: 5/10 - strona nie powala, ale jeszcze troche i mogło by być lepiej smile.gif
Zachęcam do dalszej pracy.
scanner
Zacznijmy od tego, ze strona powina mieć nazwę "Grabarze Online" czy też "Górnicy dołowi rulez"!

I na tym poprzestańmy, bo mi sie czarny kolor w monitorze skończyl...
Vertical
Cytat
Ta czcionka przypomina gry z Commodore

Masz coś do gierek z Commodore? smile.gif
Stronka nawet mi się podoba, ale to tło troszkę zbyt czarne... i trochę za mało kolorów
M4chu
Stronka mi sie ogolnie nie podoba, strasznie ciemno za duzy kontrast w wielkosciach liter no i:
- logo - slabe, nie trzyma sie kupy (3 zdjecia, ktore sie wogole ze soba nie komponuja), badziewna czcionka
- kreski dzielace strone - wole jak sa w identycznych odleglosciach od siebie, calosc imo lepiej sie prezentuje, a tak od menu do tej srodkowej masz wiecej niz od srodkowej do aktualnosci itp.
- menu - jak juz wczesniej pisali czcionka dziwna, mi sie nie podoba. Formularz do logowania za bardzo wyeksponowanym, osobiscie wole skromniejsze i gdzies ponizej strony (napewno w mniej waznym miejscu niz to na menu).
- srodek - rozumiem, ze chcesz aby ludzie sie chcieli rejstrowac ale nie dawalbym tekstu o korzysciach na kazdej stronie, jak jest jakis wiekszy tekst to trzeba przewijac, a bez niego nie nie byloby to konieczne winksmiley.jpg
Na samej gorze masz 'Wysocko Wielkie Online' imo nie przydatne, wszyscy wiemy na jakiej stronie jestesmy, takie cos sie przyda przy podstronach np tytul :: aktualnosci (z linkami). Link 'polityka prywatnosci' - troche nie trafione miejsce na to, ja bym to dal gdzies ponizej z dodatkowymi informacjami np wykonanie, copyright itp.
Aktualnosci - informacje o autorze i dacie wkomponowalbym w newsa (np do tej komorki z tytulem, tyle miejsca po prawej stronie winksmiley.jpg), jak jest kilka kolo siebie to troche trudno sie polapac.
Subskrypcja - ja to raczej umieszczam w menu, fajnie wyglada nad/pod logowaniem (przynajmniej dla mnie, szczegolnie jak sie zrobi fajnego style'a dla inputow), dodalbym opcje usuniecia z subskrypcji.
Statystyka, a raczej Statyskya - literowka winksmiley.jpg
- stopka - wiemy, ze to oficjalna stona (chocby z identycznego napisu troszke nizej po lewej) - imo niepotrzebne, jak juz wczesniej psialem dodalbym tu polityke prywatnosci + (nizej) W3C HTML i CSS (imo bardziej by tu pasowaly niz tam gdzie sa), a i poszukalbym ikonki ala pear powered - strasznie mi sie takie podobaja ostanio, ludziom chyba tez bo jest ich coraz wiecej smile.gif
- linki (te z dolu) - wsadzilbym do osobnego dzialu, bo tak troche dziwnie to wyglada na samym dole

Wiesz, mam nadzieje ze nie masz mi za zle, ale ja osobiscie wole taki (staralem sie byc obiektywny) komentarz, niz cos w stylu: 'troche Ci nie wyszlo ale zebys sie nie smucil 9/10'.

pozdrawiam

edit:

boya: lol! Uczymy sie czytac ze zrozumieniem. To nie jest moj komentarz - napisalem tak bo niektorzy ludzie rzeczywiscie wola dac wysoka ocene, zeby autora sie nie martwil, niz konstruktywna krytyke, ktora moze cos nauczyc.
boya
marudzisz ale dajesz 9/10 <rotfl>
więc chyba nie do końca wierzysz w co mówisz...
...btw stronka nabrała tempa...i poprawiłem kilka skryptów bo jak mi ktos pokazal udalo mu sie porobić troche balaganu ;]...+wizualne poprawki....no coz ale na bledach czlowiek sie uczy ;]

pozdr...
Lisek54
Logo: przejdzie
Czcionka: kicz, zmień ją bo nie wyrażę się jak wygląda smile.gif
A tak ogółem: fajne smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.