Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Loku Productions - Usługi WWW
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
Loku
http://lokuproductions.pl/ - Moje portfolio

Wykonam:

- Responsywne strony www
- Grafikę np. logo, sygnature, awatar i tego typu rzeczy
- Skrypt w PHP / JavaScript
- Zainstaluję forum lub silnik CMS oraz podepnę styl lub poukładam działy
- Wykonam szablon graficzny pod większość cms'ów
- Edytuję styl pod forum/cms

Kontakt ze mną:

Skype - lokuprod
E-mail: lokuprod@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zamawiania usług smile.gif
markuz
Dobre pierwsze wrażenie - 404
http://lokuproductions.pl/sendMail.php
PS. popraw link wink.gif
aniolekx
powinieneś jeszcze popracować nad swoja strona ~~, maila wrzuć w swoja domenę
Pyton_000
Cytat
Tanio wykonuję projekty - są one dopracowane.

To po co robisz 2 projekty ? Lepiej 1 a dopracowany i nie musi być tani... Cena definiuje jakość (w dużej mierze)
Loku
1. Dopiero co skończyłem stronę, kontakt podany w poście mail również.
2. Wykonuję projekt zaraz po zleceniu i jest dopracowany.
Pyton_000
A jakieś projekty do pokazania?
tzm
Jakby... wszystko na jedno kopyto. Taka moja ocena, ale pewnie się mylę i tylko ja widzę wschodzącą masówkę w trzaskaniu szablonów na jedno kopyto zamiast ciekawych projektów.
peter13135
Cytat
To po co robisz 2 projekty ? Lepiej 1 a dopracowany i nie musi być tani... Cena definiuje jakość (w dużej mierze)


Twoim zdaniem, w "haśle reklamowym" najlepiej napisać "Robimy strony dopracowane albo tanie" ?
Może jeszcze w formularzu wyceny ma być możliwość wyboru, czy chcę mieć dopracowaną stronę, czy tanią ?


Moim zdaniem, projekty wyglądają dobrze. Biorąc pod uwagę, że ma 18 lat, jest super.

To co mnie drażni, to te wykresy "PHP 65%, WebDesign 90%". Tak jakby istniała tutaj jakaś skala.
tzm
65% z 2000 funkcji robi go masterem php na skale światową biggrin.gif ja bym książki pisał a nie strony robił z taką znajomością języka
Forti
Cytat(tzm @ 13.01.2015, 09:37:15 ) *
65% z 2000 funkcji robi go masterem php na skale światową biggrin.gif ja bym książki pisał a nie strony robił z taką znajomością języka


do tego dochodzą wzorce, techniki i wiele więcej tongue.gif

To tak jakby powiedzieć "znam się na komputerach w 5%!" - czyli jest lepszy niż kto kolwiek na świecie wink.gif
markuz
@Loku nie przejmuj się wpisami kolegów! Rób to co robisz, bo masz zadatki na dobrego fronta.
Co do szablonów postaraj się zrobić coś od siebie, oryginalnego np. http://grafmag.pl/artykuly/inspirujace-str...e-styczen-2015/ (ogólnie polecam Ci tą stronę do inspiracji jeżeli jej nie znasz)
Dzisiaj wiele firm, agencji nie tworzy szablonów od postaw tylko kupi 1 na themeforest czy gdzieś tam i go przerabia pod danego klienta. Żeby się jakoś wyróżnić musisz dodawać coś od siebie. Jak jesteś pracowity, terminowy itd. to o klientów nie będziesz się musiał martwić. Ważne jest też abyś się cenił - ustal sobie jakąś stawkę godzinową i w raz z rozwojem ją odpowiednio powiększaj.
tzm
markuz , ja się tam nie nabijam z kolegi. po prostu lepiej się nie oceniać, tym bardziej że nigdy się nie jest obiektywnym a 65% znajomości php robi z niego kogoś nad autorem tego języka moim zdaniem. phpersi mają podział przy tworzeniu języka i daje se ręce uciąć że nikt go tak dobrze nie zna ze śmiertelników. lepiej napisać że się zna php i tyle. klientowi to wystarczy i nie będzie zawiedziony jeśli się utkwi nad jakimś problemem.
phpion
Panowie - starczy. Kolega nie prosił o ocenę swojej strony czy umiejętności. Proszę powstrzymać się od kolejnych komentarzy bo się pogniewamy.
fizzlebubble
O Nysa, moje rodzinne strony biggrin.gif. Ogólnie portfolio i poziom "trochę beka", ale lepiej, że w tak młodym wieku już coś robisz, aniżeli grasz w jakieś MMO etc.
Loku
Spoko, dziękuję za udział moderatora w temacie i posty z konstruktywną krytyką - doceniam. W takim razie jeśli ktoś jest zainteresowany moimi usługami zapraszam do kontaktu! smile.gif

Nadal aktualne! Zapraszam do składania zleceń.

Zlecenia aktualne od dzisiaj, ponieważ byłem w warszawie ostatni tydzień. Zapraszam do kontaktu.
geomika
Czy to nie jest reklama zakazana na forum?questionmark.gif tongue.gif
b4rt3kk
Strony w bootstrapie to każden jeden by trzaskał, a robić nie ma komu.
Loku
Nadal aktualne! Zapraszam do składania zleceń pod skype: lokuprod

Portfolio: http://lokuproductions.pl/
PrinceOfPersia
Slider działa dziwnie, jakby tam jakiś bug w animacji był.

przyciski WEBDESIGN KODOWANIE APLIKACJE nie działają (przeglądarka: Chrome 40, OSX)

chociaż może to dlatego, że cała strona przestała działać:

Cytat
This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.



Cytat
Moje usługi są niestandardowo tanim rozwiązaniem dla firm oraz osób prywatnych!

niepotrzebny wykrzyknik.

Cytat
Doświadczenie

HTML5 / CSS3
80%

PHP
65%

Javascript / JQuery
40%

Web Design
90%

1. wydaje mi się, że takie paski z umiejętnościami to prędzej do szukania pracy na etacie (tj. nigdy nie stosowałem skali procentowej przy skillach w CV, ale podobno niektórzy tak robią). Potencjalny klient nie zna się na PHPach i JavaScriptach, jego interesuje to, że będzie miał stronę ze zdjęciami kotów (na przykład).

2. inni się przyczepili do PHP 65%, ja się przyczepię to web designu. Myślę, że gdybyś opanował web design w 90% to spokojnie mógłbyś pisać artykuły do Smashing Magazine, a w swoim portfolio miałbyś strony znanych międzynarodowych firm.

A prawda jest taka, że wystarczy poznać parę podstawowych zasad web designu i można robić estetyczne i funkcjonalne strony.

Cytat
TANIE I EFEKTOWNE ROZWIĄZANIA

Moje usługi są niestandardowo tanim rozwiązaniem dla firm


Cytat
Uczeń III klasy Technikum Informatycznego w Nysie. Zajmuję się programowaniem, kodowaniem i webdesignem. Stawiam na nowoczesne rozwiązania. Tanio wykonuję projekty - są one dopracowane.


3 razy używasz słowa tani, oraz raz "uczeń III klasy technikum"(co jest w zasadzie synonimem słowa "tani"). O ile nie ma nic złego w pozycjonowaniu się na cenę (dużo ludzi potrzebuje tanich stron, a początkującemu też łatwiej jest znaleźć klienta na tanią stronę niż na niewiadomo ile), to takie podkreślanie taniości może doprowadzić do tego, że pewni ludzie będą chcieć cię wykorzystać po prostu zlecając rzeczy za śmieszne pieniądze, albo próbując zejść z proponowanej ceny (bo przecież sam piszesz, że jesteś tani).
Loku
Stronę musiałem zmodyfikować i przedłużyć licencję serwera www, przed chwilą skończyłem to robić. Wszystkie rzeczy które nie działały aktualnie są gotowe do sprawdzenia. Można śmiało zerkać na stronę http://lokuproductions.pl/
PrinceOfPersia
Ok, już działa co nie działało.

Dalej jednak:
Cytat
Slider działa dziwnie, jakby tam jakiś bug w animacji był.

może to nie bug tylko feature, ale generalnie dziwna jest ta animacja.

Tak samo ta animacja po wciśnięciu przycisków Webdesign, Kodowanie czy Aplikacje. Jakoś dziwnie/tanio strasznie to wygląda, tak jakby na siłę trochę. szczególnie, że ta szara ramka pod tymi czerwonymi przyciskami strasznie lata w górę i w dół po każdym kliknięciu. Wygląda to jakby strona była dopiero w trakcie robienia.

Chyba winę ponosi sposób w jaki to robisz:
[JAVASCRIPT] pobierz, plaintext
  1. $("section#portfolio .boxes#apps").show("slow");
  2. $("section#portfolio .boxes#coding").hide("slow");
  3. $("section#portfolio .boxes#webdesign").hide("slow");
[JAVASCRIPT] pobierz, plaintext

czyli są 3 oddzielne boxy i po kliknięciu pokazujesz kliknięty, chowasz pozostałe 2. Jednak się rozjeżdżają, bo widać nie są w tym samym miejscu/mają inne rozmiary. Spróbowałbym albo te 3 boxy wsadzić w jakiś kontener i pobawić się z position:absolute/relative, height, min-height etc. albo coś zmienił w samym sposobie animowania tego.

poza tym taki kwiatek:
Cytat
WSZELKIE PRAWA ZABRONIONE

Zastrzeżone raczej powinno być. Poza tym jest to i tak zbędne (bo prawa autorskie i tak cię chronią) chociaż dobre jako straszak.

Cytat
W krótce więcej prac...

s/W krótce/wkrótce/
Loku
Spoko, kod animacji napisałem na szybko żeby działał, bo mam jedno zlecenie do wykonania i już nie chciałem się w to bardziej zagłębiać. Stopkę poprawiłem. Z tym wkrótce za nic Cie nie rozumiem biggrin.gif
PrinceOfPersia
Cytat
Z tym wkrótce za nic Cie nie rozumiem

to wyrażenie regularne "zamień", czyli sugestia, że masz tam literówkę - wkrótce się pisze razem, a napisałeś osobno.

"s/PATTERN/REPLACEMENT/ This operator replaces the sub- string matched by PATTERN with REPLACEMENT."
Loku
Dzięki za poprawki przydały się, dodałem parę znaczników pozycjonujących do mojego portfolio. Zapraszam do składania zleceń o grafikę/kodowanie/programowanie!

Kontakt:

Skype: lokuprod
Email: lokuprod@gmail.com

Całkiem nowe ciekawe prace w moim portfolio wykonane dla zadowolonych klientów w ostatnim czasie!

Zapraszam do sprawdzenia:

http://lokuproductions.pl/portfolio- zachęcam do zobaczenia nie tylko webdesign, ale również kodowanie!

Zapraszam również do składania zleceń grafiki lub czegokolwiek smile.gif
Pawel098
Nie polecam współpracy z tą osobą, ponieważ nie radzi sobie z koordynacją projektów. Jakoś grafiki jest mierna i brak mu kreatywności, a dodatkowo nasz programista:

JEST DZIECIAKIEM

Loku
Powyższa wiadomość użytkownika jest tutaj zbędnia, gdyż wcześniej gdy kontaktował się ze mną pisał mi(mam dowody), że moja grafika jest naprawdę ok i mu pasuje. Druga sprawa nie jestem dzieciakiem, tylko gdy użytkownik wyżej straszył mnie urzędem skarbowym gdy nie miał do tego podstaw(podejrzewam tylko że to ten użytkownik, ale jest to bardzo możliwe) nie miałem wyjścia jak zablokować i zakończyć z nim projekt. Koordynacja była dość dobra, ale biorąc pod uwagę to, że jestem młody i jeszcze biorąc pod uwagę to, że nie miałem z tym Panem żadnej umowy nie świadczy o tym, że terminy i ustalenia MUSIAŁY być 100% prawdą.

Pozdrawiam smile.gif
Igok
Ocena twojej strony pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem jak taka osoba jak ty może świadczyć płatne usługi skoro nawet nie potrafisz zrobić swojej własnej strony...

Szybki przykład: http://lokuproductions.pl/psz24/ - mega dużo błędów i strona nie sypie.

Janusze psują rynek ... thumbsdownsmileyanim.gif
Loku
Wypisz mi chociaż 1 błąd na tej witrynie smile.gif
tzm
ta strona to blad... naucz sie najpierw porzadnie, zrealizuj 10 DOBRYCH prac. a nie chwal sie takim syfem... sytuacja z dzis:

daje gosc ogloszenie, gadamy, wyceniamy, stanelo na 800 ( malutki skrypt, troche js i wiecej grafiki tak na prawde ), budzet mial 400 ale mogl dociagnac. finalnie sie skonczylo ze przyszedl Janusz z takim samym portfolio jak Twoje i powiedzial ze zrobi to w tydzien - za 250. czyli chlopie.. ja bym chcial normalnie siasc i zrobic komus zlecenie zgodnie ze sztuka, szybko ( maks 5 godzin pracy to bylo ) i zarobic kurde na kwiatki dla dziewczyny, a przyjdzie taki malolat i zrobi takie cos jak Ty. wku$#2# mnie to ze zanizacie ceny i jakosc uslug na rynku nie majac doswiadczenia i wyrobionych nawykow jakosci, a potem strony z przed roku wygladaja jak te z przed 10 lat ktore ja robilem i az sie rzygac chce jak trzeba cos takiego poprawiac potem.

masz tu ostrego hejta i idz sie ucz.. a nie do ludzi z takim czyms.
johny_s
@tzn co się spinasz, na nastepny raz przyjdzie do Ciebie i zapłaci Ci 2x tyle jeszcze z usmiechem na ustach
Igok
Dobrze, że został rzetelnie skomentowany Patryk i poprzez to klienci może będą mądrze patrzeć na swój wybór!
Damonsson
Cytat(tzm @ 5.03.2015, 00:49:06 ) *
ta strona to blad... naucz sie najpierw porzadnie, zrealizuj 10 DOBRYCH prac. a nie chwal sie takim syfem... sytuacja z dzis:

daje gosc ogloszenie, gadamy, wyceniamy, stanelo na 800 ( malutki skrypt, troche js i wiecej grafiki tak na prawde ), budzet mial 400 ale mogl dociagnac. finalnie sie skonczylo ze przyszedl Janusz z takim samym portfolio jak Twoje i powiedzial ze zrobi to w tydzien - za 250. czyli chlopie.. ja bym chcial normalnie siasc i zrobic komus zlecenie zgodnie ze sztuka, szybko ( maks 5 godzin pracy to bylo ) i zarobic kurde na kwiatki dla dziewczyny, a przyjdzie taki malolat i zrobi takie cos jak Ty. wku$#2# mnie to ze zanizacie ceny i jakosc uslug na rynku nie majac doswiadczenia i wyrobionych nawykow jakosci, a potem strony z przed roku wygladaja jak te z przed 10 lat ktore ja robilem i az sie rzygac chce jak trzeba cos takiego poprawiac potem.

masz tu ostrego hejta i idz sie ucz.. a nie do ludzi z takim czyms.


Słyszałeś kiedyś, aby Pan Ferrari skarżył się, że nie może zarobić, bo ktoś ma czelność produkować Skody? wink.gif
Forti
Cytat(Damonsson @ 5.03.2015, 21:27:35 ) *
Słyszałeś kiedyś, aby Pan Ferrari skarżył się, że nie może zarobić, bo ktoś ma czelność produkować Skody? wink.gif


Lubię to porónanie biggrin.gif
Loku
Ale mnie ten hejt proszę ja Ciebie w ogóle nie rusza wink.gif Dlaczego? Ano dlatego, że ja jeśli brałbym za taki projekt za 200 zł(jak wyżej opisałeś) a Ty powiedzmy te 800 to ja w Twoim w wieku i z Twoim doświadczeniem będę brał uuu ogromną sumę smile.gif A Ty siedział i douczał się wtedy.

Biorąc pod uwagę to, że jestem młody i potrafię zarobić na korzystaniu z dzisiejszych technologii chociaż w jakimś stopniu na tworzeniu witryn internetowych to znaczy, że kiedyś będę robił to lepiej i brał za to większe pieniądze.

Zresztą, kogo to interesuje, jestem jednostką w całej Polsce taką jak Ty i robię to co mi się podoba, nie interesuje mnie to czy zaniżam ceny czy je zawyżam. Ja mam te pieniądze, a akurat ta dziedzina nie ma prawa w nawet dalekiej przyszłości upaść więc jeśli technologia pójdzie do przodu to i ceny w górę.

No i tyle, jak ktoś jest zainteresowany moimi usługami to po prostu je weźmie, nie będzie patrzył na powyższe komentarze, a druga sprawa jest taka, że na tym forum moje ogłoszenie jest jednym z wielu, gdzie MOGĘ się ogłosić, więc jak tutaj ludzie zostaną zniechęceni przez takich "hejterów" jak powyżej to ludzie z innych portali będą może zainteresowani smile.gif

Pozdrawiam i życzę miłej nocy,
Loku Productions.
aniolekx
nie ma co hejotowac, na tyle wycenia na ile umie, a amatorzy taniochy zawsze się trafia, a później plączą ze jakość niska... z takimi to ja nawet nie chcialbym interesów robić smile.gif

kiedyś mi się zasłyszało ze najlepsza kasa jest jak trzeba reanimować projekt po takich rożnych "januszach"
ShaggyAG
I za te parę lat ją już będziesz chciał brać te stawki, o których mówisz będziesz się wkurzał na takich, co zaniżają wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.