Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ajax - dodanie klasy po przeładowaniu dokumentu
Forum PHP.pl > Forum > XML, AJAX > AJAX
Forti
Cześć!

Mam pewien kod - skrypt, który przeładowuje mi cały kod html, od początku <html> aż po </hmtl>.
Podpięte mam pod to przyciski, zmieniające adres, a wraz z tym zmienić się musi cała zawartość, od keywords po .. </html> smile.gif

Zastanawiam się, czy można jakoś oznaczać kliknięty przycisk w javascript. Mogę co prawda zrobić tak:


  1.  
  2. $('section.cos').on('click', 'div.select a', function (ev) {
  3. //...
  4. select.find('li').addClass('cs-selected'); // toggle, remove - whatever
  5. someMagicFunctionHAHA(self.attr('href'), true);
  6. });


i działa jednak someMagicFunctionHAHA przeładuje nam strone i zomg - klasa cs-selected się kasuje. Jest to nawet logiczne.

Zastanawiam się tylko, czy jakos inaczej niż przez php jestem w stanie to zrobić?
aniolekx
jeżeli to te same przyciski na każdej stronie to nadaj im unikalne id i po przeładowaniu strony łap przycisk po id.
Forti
no tak, tylko co mi to da? Przycisk jest ten sam wszędzie. Może nie zbyt jasno się określiłem - znajde przycisk po ID i po naciśnięciu - przeładowaniu całego kodu html chce mu nadać klase np. active. Takie "menu" w javascript wink.gif


edit: poradziłem sobię.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.