Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] diseant - portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Diseant
Witam po dosyć dłuższej przerwie smile.gif

Dzisiaj chciałbym przedstawić moją świeżutką stronkę (co prawda wymaga doszlifowania ale burzliwie nad poprawkami pracuję, np: brak animacji w Firefox'ie czy dodanie motywu dla urządzeń mobilnych). Strona została napisana od nowa - bez użycia starych pomysłów.

Koniec owijania w bawełnę...
KLIK

Pozdrawiam i czekam na oceny i sugestie.
!*!
Trochę kiepsko, że nie można zaznaczyć tekstu. Przeskok menu na dół jest denerwujący, naturalnie powinno być u góry podczas przewijania.
Korab
Czytanie takiego przekrzywionego tekstu jest na dłuższą metę męczące.
Poza tym mam uwagi do rozwiązania sedna strony - czyli działu Portfolio. Przydałoby się żeby prezentacja Twojej pracy polegała na czymś więcej niż przewijające się miniaturki. Chociażby możliwość powiększenia, a najlepiej żeby jeszcze był jakiś opis.
Kloc
Cytat(Korab @ 23.11.2014, 20:38:06 ) *
Czytanie takiego przekrzywionego tekstu jest na dłuższą metę męczące...


Tesktu nie ma za wiele, więc nie mam mowy tu o męczeniu się biggrin.gif
Strona jest przejżysta i nie kluje w oczy. Mi się podoba.
acidm
minus za skośny tekst i menu z dołu po przeskoczeniu.Po za tym ok.
Diseant
Dzięki za uwagi odnośnie mojej strony.

Co do przekrzywionego tekstu - chciałem, by tekst na stronie był inaczej przedstawiony niż wszędzie indziej. Może i na dłuższą metę jest to męczące, ale jest to tylko strona informacyjna, gdzie jak zauważyliście - jest malutko tekstu.

Co do menu na dole. Skrypt, który napisałem do przesuwania strony nie działa do końca poprawnie, dlatego zmusiłem się do takiej zmiany pozycji. Oczywiście pracuję, by menu wylądowało na górze, więc to jest tylko kwestia czasu.

Odnośnie galerii... Oczywiście - wrzucę coś takiego, że po najechaniu zdjęcie się powiększy do pełnych rozmiarów. Pracuję także nad „ramką” z informacją (teraz działa to na zasadzie najechania myszki na obrazek), co także zostanie zaincludowane w przyszłości smile.gif

Ogólnie dzięki za opinie. Dla mnie ważne jest, by odwiedzający był zainteresowany witryną oraz nie był zamęczony dużą ilością tekstu. Oczywiście - gdy będę pisać stronę odnośnie mojej firmy, tekst jest najważniejszy. Tutaj myślę, że kilka zwięzłych zdań wystarczy smile.gif

Jeszcze raz - z góry dzięki i pozdrawiam smile.gif
tzm
Klientom też dajesz grafiki zamiast tekstu na stronie?
Nie można powiedzieć że robisz jakieś błędy... to po prostu zwykłe lenistwo nie ostylować tekstów na stronie tylko wrzucić obrazek, wtf? będę chciał stronę a paincie to wiem gdzie się zgłosić.
acidm
I reklama tak centralnie?
link


rad11
A czemu bez responsywności ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.