Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
wrebus
Cze, projektuje wlasnie strone gazety, prosze ocencie projekt, w szczegolnosci kolory worriedsmiley.gif ... Slowo

Pozdrowienia, rebus.
awides
1. -> 2/10
2. sonda do przerobienia (koniecznie)
3. ogólnie takie sobie
-maciek-
Przede wszystkim popraw wygląd, ale ogólnie nie najgorzej chc więcej pracy i wysiółku można było w to włożyć. Ocena -> 3/10 <-
peterj
Nie podoba mi się czerwień na górze, za bardzo wyblakły. Logo (Słowo Ludu) też do poprawy. Zamiast tego kremowego koloru lepiej zastosowac odcienie szarości.
Ogólnie na strona jest monotonna, więcej kolorów żeby ją ożywić.
Ładniej wygląda taki artykuł:


Błąd na błędzie
KIELCE. - Ukarani kierowcy mogą zaskarżyć miasto w Naczelnym
Sądzie Administracyjnym - uważa sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień.
wiecej...


Ocena: 4-/10
Ociu
Cytat
Index of /~wrebis

:|
SHiP
Z całej tej strony jedynie podoba mi się top chociaż ten banner pajacyka nie pasuje
No i jeszcze ta mapka w miare ładna.
4/10
wrebus
Witam ponownie,
w ten piątek (1.VII) startuje już docelowa stronka mojej gazety, wiec prosze ja do tego czasu testowac na maxa i przekazac info o bledach lub z propozycjami zmian.

jeszcze pare rzeczy jest niedopracowanych (patrz banery) wiec nie krzyczcie na mnie zbytnio :-)

Strona Słowa
nospor
1)wchodze na forum, odpowiadam, podaje nicka, ale nie podaje treści. pisze ze nei podalem tresci ale jednoczesnie traci informacje o nicku i musze go jeszcze raz wprowadzac - ŹLEEEEEEEE!!!. proszę poprawić winksmiley.jpg

2)Klikam dodatki i co widzę:
Cytat
Wystąpił błąd podczas połączenia z bazą danych.
Za utrudnienia przepraszamy.
dziala dopiero gdy wybiore najpierw jakiś region.

3) klikam archiwum i co widze:
Cytat
Not Found
The requested URL /lata.htm was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at www.slowo.com.pl Port 80
UUUUUU....

ale wybredny nie jestem i stronka ogólnie mi sie podoba. Nic specjalnego, ale i do najgorszych nie należy smile.gif
wrebus
Cytat(nospor @ 2005-06-27 14:03:24)
3) klikam archiwum i co widze:
Cytat
Not Found
The requested URL /lata.htm was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at www.slowo.com.pl Port 80
UUUUUU....

ale wybredny nie jestem i stronka ogólnie mi sie podoba. Nic specjalnego, ale i do najgorszych nie należy smile.gif

Cytat
Cytat
Wystąpił błąd podczas połączenia z bazą danych.
Za utrudnienia przepraszamy.
dziala dopiero gdy wybiore najpierw jakiś region.


już naprawiłem... dzieki


Cytat
Not Found
The requested URL /lata.htm was not found on this server.
Apache/1.3.33 Server at www.slowo.com.pl Port 80


to nie bedzie jeszcze chwile dzialalo, bo jeszcze nie ma biggrin.gif

dzieki za odpowiedz
Pigula
po pierwsze baner pajacyka jest nie mozna go kliknac i jest brzydki piksele jakbys bo powiekszal albo uzyl duzej kompresji
po drugie mapka sa kielce i dookola wojewodztwo swietkszyskie jest radom a dookola wojewodztwo... no wlasnie jakie? nie powinno byc mazowieckie i herb podswietlajacy bo tak to troche wychodzi ze nie wiesz w jakim wojewodztwie jest radom albo myslisz ze tez w swietokszyskim
to chyba tyle co zauwazylem na pierwszej stronie do poprawy ogolnie wyglad dobry jak na strone gazety, nie wczytywalem sie w teksty wiec nie wiem czy sa w nich bledy smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.