Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Artykuly sponsorowane
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
nospor
Orientuje się ktoś po ile chodzą artykuly sponsorowane?
powiedzmy że serwis odwiedza dziennie (rozne opcje) 50,100,1000,10000 uzytkownikow dziennie. Ile w takim razie dla takiego serwisu z danym ruchem moze kosztowac umieszcze artykulu sponsorowanego?
!*!
To jest raczej zależne od typu serwisu portal/blog i wyrobionej marki. Sprawdzałem to też jakie 2 lata temu, znani blogerzy z konkretnych dziedzin brali od 350zł za sam tekst przy załączonych wytycznych, większe serwisy "vortal" od 700zł, portale od 2000zł. Na to składa się też ilość znaków, fraz kluczowych, linków czy zdjęć/klipów. Jest to też naturalnie dzień emisji.
nospor
Dzieki za wstepne info.
A cena obowiązuje na publikacje arta przez caly czas, czy np. po trzech miesiacach art juz nie jest dostepny publicznie?
michalowskiadwo
Cytat(nospor @ 10.05.2014, 17:51:54 ) *
Dzieki za wstepne info.
A cena obowiązuje na publikacje arta przez caly czas, czy np. po trzech miesiacach art juz nie jest dostepny publicznie?



Wszystko zalezy od serwisu - nie ma reguły.
np. ostatnio trafiłem na dość dobry serwis z niezbyt wygórowanymi cenami, dodałem artykuł z linkiem i było ok przez mniej więcej tydzień.
Potem art wylądował w dziale płatnym serwisu i link niedostępny dla robotów Google ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.