Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ile wziąć za skrypt
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
kanter
Mam do wykonania skrypt, który ma pobierać od użytkownika obrazek a następnie udostępniać możliwość ręcznego zakrywania pewnego obszaru na obrazku i zapisywania tejże wersji do pliku. Ile wziąć za taką usługę?

Pozdrawiam
Damonsson
kilo jabłek
kanter
Dziękuję, tyle też wezmę.
Dziękuję także za pomocną odpowiedź. Pewne przysłowie mówi, że jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia na dany temat, to się nie wypowiada.
pitu
Jakie pytanie taka odpowiedź. Czego ty oczekiwałeś?
sowiq
Ja proponuję wziąć tyle, ile wyjdzie z mnożenia twoja_stawka_godzinowa * ilosc_godzin_spedzonych_na_pracy.
PrinceOfPersia
ciekawe, próbowałem teraz coś takiego dla rozrywki zrobić na canvasie i img z data urlem, i wywalilem chrome w kosmos (karta mi sie sypnela kiedy chcialem przesunac mysza po obrazku i pojawil sie napis ze pewnie za malo pamieci) widze, ze ktos mial taki problem tez z chromem:
https://github.com/enyo/dropzone/issues/270

gdzies teraz czytam, ze chrome nie obsluguje zbyt dlugich data urli, wiec jakbys robil to w podobny sposob, wiesz na co uwazac...
batman
Nie prowadzimy wycen. Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.