Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DemConf
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
pusiek.org
Pod tym adresem znajduje sie system do obslugi turniejow roznych gierek. Przynajmniej powinien byc.

Jest to system, ktory chce napisac na turniej organizowany w moim miescie, aby ulatwic zycie organizatorom - Dementia.name.

Jest to jeszcze wczesna wersja tego projektu.
Brakuje jeszcze jakiekolwiek szaty graficznej i paru innych rzeczy.

Prosze o informacje o bledach w tym systemie.

Wszelkie pomysly i rozne ciekawostki mile widziane.

Kod dostepny TUTAJ.
bigZbig
Postanowilem przetestowac Twój system do prowadzenia turneji ale szczerze mowiac nie za bardzo moge sie w tym wszystkim polapac. Ten system ma sluzyc jak rozumiem tylko i wylacznie do prowadzenia turnieji na kompach.

Dodalem nowego zawodnika. Sprawdzilem - pojawił się w bazie danych (tak na marginesie mam nadzieje, ze inne nazwiska w bazie, ktora zaladowalem ze skryptu sql sa fikcyjne ob udostepnianie autentycznych byloby nierozsadne), ale lista uczestnikow wciaz jest pusta.

Czy ten system ma sluzyc do prowadzenia pojedynczego turnieju bo przy zglaszaniu uczestnictwa nie ma mozliwosci wskazania na ktory turniej chce sie zglosic tylko na ktory dzien 1 czy 2 gi. Rozumiem, że to nie jest terminarz ale jesli on ma sluzyc do prowadzenia turnieju to musi dawac mozliwosc obejrzenia listy zawodnikow wg. osięgniętego w turnieju wyniku. Poza tym musi generowac jakas informacje ktora moznaby umiescic w archiwum wynikow.

Przy generowaniu rozgrywki jedyne co sie pojawilo to błąd. Nie dostrzeglem aby mozna gdzies bylo ustawic opis turnieju, jego date, systemu rozgrywek. Ustawiania dni tez sa dla mnie niejasne bo nie dostrzeglem mozliwosci dodania np. nowego dnia a jedyne co moge zrobic z juz istniejacymi to zmienic liczbe komputerow. Poza tym to w jakim dniu (pierwszym, czy drugim) jest mniej ważne od tego w jakiej konkurencji (dyscyplinie) zawodnik bierze udział.

To co prezentujesz jest na tak wczesnym etapie prac, ze nie nadaje sie nawet do betatestow. Nie masz wprowadzonego, żadnego przykladu na ktorym moznaby sie zorientowac jak to dziala i czy w ogole dziala.
pusiek.org
System jest przystosowany do warunkow, ktore beda na turnieju organizowanym przez nasza ekipe

Fakt, faktem nie jest to moze jeszcze bardzo rozbudowane, ale dodawnaie uczestnikow dziala, ale zeby zobaczyc go na liscie, trzeba wybrac najpierw dzien w ktorym ma sie odbyc gra (tutaj dzieki za wskazowke). Zamiast dni zrobimy poszczegolne gry, ale u nas akurat na turnieju kazdy dzien to jedna rozgrywka.

Co do tego, w jakim celu ma sluzyc ten program: Program sluzy do obslugi turniejow gier FPP ( w naszym przypadku Quaek III Arena ).

Wracajac do listy uczestnikow, widac ich tylko na liscie z dnia na ktory sie zglosili, wiec na samym poczatku trzeba wybrac dzien z konfiguracji. Pozniej trzeba potweirdzic jego przybycie i mozna generowac rozgrywki, ktore tez nalezy wybrac z konfiguracji.

Jestem poczatkujacym koderem, a ten projekt dopiero powstaje.

A dalem go na forum, wlasnie po to by uzyskac jakies porady i dowiedziec sie co jest niejasne dla czlowieka, ktory go nie pisal. Dzieki takim ludziom jak bigZbig wlasnie moge sie tego dowiedziec. Bo ja sam to pisalem, wiec dla mnie jest wszystko oczywiste, ale dla innych nie i dlatego potrzeba ich obiektywnej oceny.

Dlatego zapraszam nadal do testowania i przegladania co mozna tam usprawnic i zmienic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.