Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sugestia nowych działów
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
lukasz1985
Chciałem zasugerować podział istniejącego działu. Otóż myślę, że dobrze byłoby zmienić nazwę działu "Oceny" na "Praca w toku" i utworzyć nowy dział o nazwie "Pokaz". Pomysł jest umotywowany tym, że oceny często nie są konstruktywne, natomiast nazwa działu "Praca w toku" narzuca pewny tok krytycznego myślenia wobec projektów, które są w toku i wymagają nie oceny jako takiej, typu 8/10 czy 2/10 ale raczej przedstawiania sposobów poprawy, sugestii dotyczących prac.
Natomiast dział "Pokaz" umożliwiałby nie tylko przedstawienie swoich (często subiektywnych) opinii na temat danego projektu ale także dawałby możliwość zaprezentowania/podzielenia się wynikami.

Pomysł zaczerpnięty stąd: http://www.java-gaming.org/ (działy WIP i Showcase)
nospor
Cytat
i wymagają nie oceny jako takiej, typu 8/10 czy 2/10 ale raczej przedstawiania sposobów poprawy, sugestii dotyczących prac.
Alez takie posty rownie czesto padaja juz teraz w dziale OCENY.

Osobiscie nie widze potrzeby na taki dzial.
Jak pojawi sie dzial W TOKU, to zaraz zostanie zasmiecony watkami, gdzie ktos zrobil rejestracje (lub cos rownie prostego i wstepnego) i juz leci do dzialu. Takie tematu juz teraz sie pojawiają i są chyba poki co skutecznie wylapywane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.