Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wielokrotny select
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > HTML \ XHTML
sQQuil

Witajcie, tworzę sklep internetowy z możliwością personalizacji produktów. Pojawił się jednak problem z którym nie do konca wiem jak się mogę uporać.


Wchodząc w "kartę produktu" przed dodaniem do koszyka chciałbym móc wybrać rozmiar oraz kolor danego artykułu za pomocą form select. Tylko teraz problem wchodząc w dany produkt wszelkie jego dane "startowe" czyli rozmiar i kolor mam przekazywany GET'em.

Adres wygląda następująco :

  1. domena.pl/katalog.php?Collection=a,Kolor=b,Rozmiar=c


na postawie danych zawartych w selectach skrypt wyszukuje mi pasujący product w bazie i prezentuje jego cechy.

W jaki sposób mogę napisać atrybut onchange tak aby wybierając np kolor pozostawiło wybór z poprzednich selectów w URL'u ?

Nie mogę przecież napisać :

  1. <select name="size" onchange="self.location.href = 'http://domena.pl/katalog.php?collection=ALICE&size='+this.value+'&color=Srebrny%20chrom%20po%C5%82ysk'">


bo przy każdym onchagne będzie ładował stałe dane z tego linku np: przy size color=Srebrny Chrom

bardzo proszę o pomoc
com
to może przesyłaj je w ukrytym polu hidden, ewentualnie cookie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.