Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wszystkie napisane posty
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
slimboot
Hej.

Prowadziłem kiedyś forum na skrypcie MyBb i tam w panelu użytkownika była opcja dostępu do wszystkich napisanych wątków. Czy tu takie coś jest? Bo nie mogę znaleźć i często jak chcę wrócić do czegoś co napisałem dawniej, to muszę kopać we wszystkich tematach.

Tu właściwie coś podobnego jest, ale pokazuje mi tylko ostatnio napisane wątki, a nie wszystkie
nospor
http://forum.php.pl/slimboot_m56881.html
I masz tam OPCJE gdzie jest to czego szukasz.
slimboot
...są, ale liczyłem że znajdę wszystkie, a mam tylko te co napisałem ostatnio. Niemniej jednak thnx
nospor
Przeciez tam są wszystkie.... Napisalem wyraznie, bys zajrzal w OPCJE. Tam mozesz wybrac by pokazal wszystkie posty uzytkownika. Czy ja po chinsku pisze?
slimboot
O to mi chodziło yahoo.gif

Cytat(nospor @ 20.12.2013, 21:57:38 ) *
To sie nazywa ZAKLADKI a nie OPCJE.


A ja na upartego bym, że zakładki to też opcje wyboru biggrin.gif Ale niech ci będzie, po prostu zalatany jestem po internecie, po kodzie w którym piszę i kilku innych sprawach, więc na szybko nie miałem czasu by to sprawdzić dokładnie, a każdy czasem popełnia błędy. Także niezależnie jaki tytuł by ktoś nie miał, nikogo nie darzę bezwzględnym zaufaniem. Ponadto komunikacja miedzy ludzka zawsze jest ograniczona. Słowa mogą być postrzegane różnorako przez różnych ludzi. Takie forum, czy wszelakie komentarze gdzie można się udzielić są fajne, ale też ograniczone i nieraz można błędnie kogoś zrozumieć. Dlatego nie lubię rozmawiać przez telefon, bo nie widzę twarzy mówiącego, gdyż sama twarz też mówi i to czasami więcej niż słowa. Jak nie widzisz mówiącego tez możesz go nie zrozumieć. Hej Nospor, była tu taka opcja, ze mogłem się trochę rozpisać, czy to tylko "pole textowe", czy ajk to tam zwąbiggrin.gif.
Turson
Również z dowolnego tematu możesz od razu przejrzeć czyjeś posty/tematy bez wchodzenia na jego profil. Kliknij na czyjś nick nad awatarem (jeśli ma się awatar) i tam też masz to samo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.