Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Windows 8.1 i problem z ftp
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
qbas-s
Jakiś czas temu zrobiłem aktualizację z windows 8 do 8.1(nie wiem co mi do głowy strzeliło, powinienem zaczekać na opinie z sieci na temat aktualizacji). Próbuję wysłać pliki na serwer poprzez klienta ftp i zrywa połączenie. Dzwoniłem do dostawcy usługi i problem zdiagnozował jako zbyt duża ilość jednoczesnych transferów a max to 5(u siebie mam ustawiony max na 2) - a z serwerem łączę się tylko ja. Przed update do windows 8.1 nie miałem problemu. Pliki próbowałem wysłać za pomocą filezilla, total commander oraz netbeans - objawy te same. Kilka plików wysyła i potem zrywa połączenia albo robi długą pauzę
mar1aczi
Jak wysyłasz te pliki - w kolejce, jeden po drugim? Może "proces wysyłania" próbuje wysyłać je równolegle, stąd większa ilość równoczesnych połączeń.
qbas-s
Tak wysyłam je w kolejce. Mam ustawione max jednoczesnych transferów na 2 i to samo
memory
Nie jest to wina windows.Bardziej firewall'a . Spróbuj cmd > netsh advfirewall set global StatefulFTP disable
qbas-s
a dlaczego dostawca usługi zaobserwował u siebie dużą liczbę jednoczesnych transferów(w granicy 7-10) mimo, że mam ustawione max na 5? Po przekroczeniu max serwer blokował mi możliwość wysyłania plików. To tak jakby klient ftp otwierał transfer, nie zamykał go i otwierał kolejny.
memory
Zacznijmy od tego czy tak się dzieje na każdym serwerze FTP. Np postaw sobie ftp , ustaw max 1 i próbuj się wbić. Mam windows 8.1, sprawdzałem u 5 dostawców nigdy nie było problemów
qbas-s
używam kilkunastu ftp(taka praca) i na każdym to samo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.