Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy to forum jest w ogóle rozwijane?
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
SmokAnalog
Witajcie,

naszła mnie taka wątpliwość: czy to forum jest w ogóle rozwijane? Tyle pojawia się propozycji prostych ulepszeń, z którymi nikt nic nie robi. O ile jakość dyskusji i aktywność użytkowników jest tu niemal wzorowa, to brakuje kogoś, kto dbałby o forum od strony technicznej, bo jest mnóstwo irytujących (i łatwych do naprawienia) babolków.
!*!
Ktoś zawsze czuwa... Motywy świąteczne same się nie zmieniają wink.gif
Zawsze możesz coś poprawić, umieścić w odpowiednim dziale lub napisać do odpowiednich osób, aby to naprawiły podając im gotowca.
kwiateusz
Wszyscy są zarobieni, a świeżej krwi która by chciała się tym zająć i nie rezygnowała po zobaczeniu co tam się dzieje od środka, brak. Nowa wersja forum jest opracowywana, będzie szybciej niż koszulki (mam nadzieję) smile.gif

Większość błędów które mi zgłaszają poprawiam, ale cudów nie zrobię bo skrypt swoje latka ma. Upgrade powinien przynieść sporo zmian.
redeemer
Cytat(kwiateusz @ 3.11.2013, 12:19:21 ) *
... Nowa wersja forum jest opracowywana, będzie szybciej niż koszulki (mam nadzieję) smile.gif ...
Nie zapomnijcie o integracji z facebookiem i layoutem z wielkimi przestrzeniami wink.gif
kwiateusz
Chyba FB jest wbudowane, tylko zastanawia mnie po co na tym forum? Kawałki kodu będa ludzie sharować?
redeemer
Nie pisałem tego na serio wink.gif
!*!
Cytat(kwiateusz @ 3.11.2013, 12:19:21 ) *
Wszyscy są zarobieni, a świeżej krwi która by chciała się tym zająć i nie rezygnowała po zobaczeniu co tam się dzieje od środka, brak. Nowa wersja forum jest opracowywana, będzie szybciej niż koszulki (mam nadzieję) :)

Większość błędów które mi zgłaszają poprawiam, ale cudów nie zrobię bo skrypt swoje latka ma. Upgrade powinien przynieść sporo zmian.


Skądś to znam... w końcu jakieś 1,5 roku dostarczam czat oparty o ws :D
Tekst z koszulkami był dobry.

A co do nowej wersji, zmiana silnika na inny czy upgrade do nowszego?
kamil4u
To jak już jesteśmy przy zmianach to się przypomnę: http://forum.php.pl/index.php?s=&showt...t&p=1067652
nrm
Zawsze możecie udzielać się tez u nas na forum webmastaha wink.gif Rozwój bardzo intensywny wink.gif
Ale do php.pl mam sentyment, tyle lat wink.gif
!*!
@nrm - ale spam biggrin.gif nie rozumiem działania webmastah... zarejestrowałem się na forum, nawet mój nick wszedł bez problemu... ale... żeby się zalogować, muszę się logować przez forum, a nie przez stronę główną... A jeśli chciałbym coś napisać, to co muszę zrobić?
nrm
Cytat
żeby się zalogować, muszę się logować przez forum, a nie przez stronę główną


Wybacz mi, przeczytałem 3 razy ale dalej nie rozumiem wink.gif Co to jest logowanie przez "główną" a nie "forum"?!? Forum jest pod adresem http://forum.webmastah.pl - logowanie jest w górnym rogu, jak się zalogujesz to możesz już pisać - jak na każdym forum.

ps. zaraz tam SPAM, raz człowiek nadmieni w tematycznym wątku i już afera wink.gif

-=========

edit, przenieśliśmy się na priv, a to czego nie zrozumiałem to: !*! pytał o możliwość pisania artykułów.
pedro84
Cytat(nrm @ 3.11.2013, 15:27:39 ) *
ps. zaraz tam SPAM, raz człowiek nadmieni w tematycznym wątku i już afera wink.gif

Żeby to raz tongue.gif
nrm
"Ależ wodzu, co wódz?" #gimbyNieZnajo

kwiateusz
Cytat(kamil4u @ 3.11.2013, 13:09:21 ) *
To jak już jesteśmy przy zmianach to się przypomnę: http://forum.php.pl/index.php?s=&showt...t&p=1067652


Zrobiłem, ja mam zielony i nic nie miga.

Cytat(!*! @ 3.11.2013, 12:56:12 ) *
A co do nowej wersji, zmiana silnika na inny czy upgrade do nowszego?


Upgrade
kamil4u
Cytat
Zrobiłem, ja mam zielony i nic nie miga.

Dziękuję smile.gif
SmokAnalog
Cytat(kwiateusz @ 3.11.2013, 12:19:21 ) *
Nowa wersja forum jest opracowywana, będzie szybciej niż koszulki (mam nadzieję) smile.gif

Witam w temacie po ponad czterech latach biggrin.gif Czy plany nowej wersji forum upadły?
nospor
Nie ma osob chetnych do pracy za darmo. Samo sie niestety nie zrobi.
Osoby, ktore kiedys z radoscia cos robily (w tym i ja) maja teraz rodziny i cala mase wlasnych rzeczy do zrobienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.