Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PHP 5- czy dobry wybór?
Forum PHP.pl > Inne > Książki
kujol
Witam. Zastanawiam się czy ta książka jest dobrym wyborem:

allegro

Jeśli ktoś miał z nią kiedyś styczność to proszę o opinie. Lub gdy ktoś zna również dobrą książkę php niech się wypowie smile.gif
Ile mogę się z niej nauczyć i czy zdobyta wiedza będzie "użyteczna".
tczajka
to zależy czego oczekujesz od książki, czego chcesz się nauczyć. Książki co prawda nie mam ale po samym spisie treści jak dla mnie jest to książka o wszystkim i o niczym. Czyli żadnego tematu nie są w stanie dobrze opisać na łamach zaledwie kilkuset stronicowej pozycji. Chyba że chcesz po prostu książkę traktującą wiele tematów poglądowo.
rocktech.pl
Witam.

W tej cenie bierz w ciemno jeśli tematy poruszane w tej książce są Ci obce. Wiedza to siła smile.gif

com
na początek http://forum.php.pl/index.php?showtopic=169618 choć bym się tym nie sugerował, bo jak spojrzysz na spis treści to tam masz 5 zagadnień ta sama strona to sam sobie odpowiedz co to jest warte... wiec nie tak rocktech.pl mówisz za tą cenę brać w ciemno, bo to $$ w błoto...

#edit 12/2010 , pewnie php 5.2 jak nie gorzej... to już prehistoria... gdzie tam namespace i wgl..
kiciala
W tej chwili już raczej mało aktualna, jeśli ktoś ma w planach przeczytanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.