Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki skrypt katalogu stron polecacie?
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
VeParadox
Witam.
Prowadzę małe forum i chciałbym dodatkowo doinstalować skrypt katalogu stron. Jaki darmowy i łatwy w obsłudze skrypt polecacie? Zależy mi też na prostej instalacji.
Bateria
Tylko i wyłącznie SEOKatalog, jeżeli chcesz iść pozycjonerom na rękę. A instalacja schematyczna jak u większości gotowych skryptów... Wgraj pliki, zainstaluj itd...
VeParadox
Cytat(Bateria @ 13.07.2013, 10:24:43 ) *
Tylko i wyłącznie SEOKatalog, jeżeli chcesz iść pozycjonerom na rękę. A instalacja schematyczna jak u większości gotowych skryptów... Wgraj pliki, zainstaluj itd...

Gdzie to można pobrać za free? Bo to co u wujaszka google znalazłem to troszke nie teges.. :/
Posio
"Nie teges" to jest twoje pytanie gdzie można to pobrać za darmo... zastanów się zanim coś napiszesz.
VeParadox
Cytat(Posio @ 13.07.2013, 13:47:51 ) *
"Nie teges" to jest twoje pytanie gdzie można to pobrać za darmo... zastanów się zanim coś napiszesz.

Tak, napisałem temat tylko po to, abyś miał możliwość wetknąć swoje 3gr i mnie pouczać, bo przecież wgl nie chodzi mi o skrypt katalogu, tylko chciałbym pokonwersować z Tobą o swoim słownictwie... Chłopie naprawdę proszę Cie, to nie temat o przekomarzaniu i tu nie musisz mi pokazywać jak wybitnie stonowany i rozważny jesteś. Jeśli nie pomagasz, to nie pisz. Bardzo Cię prosze, jest wiele wielotematykowych gniotów w sieci na których można innych pouczać i wgl pisac nie na temat.
Ech.. specjalnie dla p.nauczyciela: Słowo nie teges oznacza w tym wypadku że: mam słaby net, stronyw długo się wczytują, to co znalazłem wgoogle nie zadowala mnie wzwiązku z czym albo ja nie umiem albo po prostu za głupi jestem.. :/
g2g3
Ty masz jakieś problemy ze sobą chłopie? Napisz wypracowanie na ten temat.

Za darmo to już ciężko w mordę dostać.
VeParadox
Cytat(g2g3 @ 13.07.2013, 14:55:44 ) *
Ty masz jakieś problemy ze sobą chłopie? Napisz wypracowanie na ten temat.

Za darmo to już ciężko w mordę dostać.

Hehe to nawet zaczyna być zabawne biggrin.gif Następny się trafił... facepalmxd.gif

A wiem... baaasmiley.gif napisałem w Hydeaparku i dlatego tak piszą...biggrin.gif
Bateria
Cytat(VeParadox @ 13.07.2013, 12:23:13 ) *
Gdzie to można pobrać za free? Bo to co u wujaszka google znalazłem to troszke nie teges.. :/

Tego się nie pobiera za free, ponieważ kożystanie z tego skryptu wymaga wykupienia licencji.
http://lmgtfy.com/?q=skrypt+darmowego+katalogu+stron
Posio
Tak jak wyzej, wystarczy w google wpisać SEOKatalog i pierwsza strona...

Cytat
Gdzie to można pobrać za free?


To pytanie było jednoznaczne, wpisałeś tak jak wyżej ale wyskoczyło Ci, że potrzebna jest licencja, dlatego zapytałeś czy nie można tego jakoś "ukraść" (bez obrazy).

Nie jesteś na jakimś warezowym forum, więc wsadź sobie swoje zbędne komentarze typu
Cytat
Hehe to nawet zaczyna być zabawne biggrin.gif Następny się trafił... facepalmxd.gif

bo sam z siebie robisz idiotę.

Gadasz z ludźmi którzy w większości nie popierają piractwa, a na pewno nie w branży programistycznej.
Daiquiri
Nie wzięliście pod uwagę, iż VeParadox mógł założyć, że skrypt jest bezpłatny (przynajmniej w jakiejś wersji) bo o taki pytał smile.gif? Czepiliście się trochę tego samodzielnego korzystania z wyszukiwarki. Przecież chciał się dowiedzieć co polecacie, czyli możemy przypuszczać, że chciałby poznać Wasze zdanie jako osób bardziej obeznanych w temacie.

PS. VeParadox, "wgl" - nie zachęca do dalszej konwersacji... smile.gif
VeParadox
Na pewno nie jestem złodziejem, po prostu jak zadaje pytanie:
Cytat
Jaki darmowy i łatwy w obsłudze skrypt polecacie?
to jeśli google pokazuje polecany przez was skrypt, że jest on płatny, to wychodzę z założenia że coś nie tak robie, źle szukam... Nigdy nie instalowałem żadnego skryptu jakiegokolwiek katalogu stron i generalnie nie znam się na tym za bardzo. Pisałem też że mam słaby transfer na chwile obecną i ciężko mi sie poruszać po necie, nie doczytuje wszystkiego wnikliwie.
Daiquiri dziękuję za obiektywizm i w ogóle smile.gif
Wracając do tematu ( proszę nie kłóćmy się juz wink.gif ) - Nie musi to być koniecznie ten SEOkatalog, ważne żeby był darmowy i tak jak pisałem łatwy w obsłudze i prosty w instalacji.
Bateria
No mało to masz skryptów w linku który Ci wysłałem?!
Cytat
CNCat
Strona domowa: www.cn-software.com/cncat
Przykłady katalogów: katalog.tlumaczenia.info, www.gwiazdor.pl

Free PHP Directory Script
Strona domowa: www.freephpdirectoryscript.com
Przykłady katalogów: www.szefo.info, katalogstronwww.vst.kom.pl

Linker
Strona domowa: enproject.codelib.co.kr
Przykłady katalogów: katalog.odlotowo.pl, www.web-sukces.pl

otwarty.pl mini
Strona domowa: mini.otwarty.pl
Przykłady katalogów: katalog.borkowscy.pl, katalog.klikacz.com

php Link Directory
Strona domowa: www.phplinkdirectory.com
Przykłady katalogów: www.phplinkdirectory.com/demo, www.elitarny.info

SkaLinks
Strona domowa: www.skalinks.com
Przykłady katalogów: www.skalinks.com/dir, katalog.atom.lodz.pl

qlWeb
Strona domowa: my.opera.com/qlweb/blog
Przykłady ktalogów: www.qlweb.info, www.mar.az.pl

mini będzie najlepszy ponieważ masz do niego polskie wsparcie
VeParadox
http://mini.otwarty.pl/ nie działa, ale tak nawiasem chyba inne google mamy smile.gif Znasz jakikolwiek z tych skryptów, instalowałeś je, mają spolszczenia? Coś polecisz dla laika? Nie bardzo chodzi mi o google, prosiłbym o konkrety, jeśli można...
Bateria
No niestety, google googlowi nierówne...
http://melma.pl/plik-13-otwarty-pl-mini-v3-free.html
Wystarczy się zarejestrować i pobrać.
VeParadox
Trzeba się rejestrować, ale ok. coś może z tego wykimnie. Dzięki Bateria za cierpliwość do mnie i za chęci smile.gif

No zarejestrowałem się i wyszło mi ze tam tylko sa modyfikacje do tego skryptu.
Bateria
To jest zmodyfikowana wersja jego rodziców...
http://seo.pkruk.com/
VeParadox
Pobiera mi się jako niezidentyfikowany plik.. pewnie mam coś z ustawieniami :/. Ponadto czytałem instalacje i troszkę miałbym problemy, no ale nie mogę nawet spróbować.. coś ciężko z tym skryptem...

Jestem marnym webmasterem, ale się staram. Zainstalowałem katalog (mini.otwarty.pl), ale teraz gdzie by nie kliknąc jest:
Cytat
Zapytaniu URL / biznes-ekonomia-k4.html nie został odnaleziony na tym serwerze.

Dodatkowo, 404 Not Found błąd podczas próby użycia ErrorDocument obsłużyć żądania.

I to zarówno jak klikam w kategorie jak i w regulamin.. :/ W PA też nie łapie za bardzo...
Troszke juz rozkminilem o co chodzi więc tak: Katalog jest zainstalowany jako podstrona strony, czyli: nazwamojejstrony.pl/katalog I tu pojawia się problem bo przy kliknięciu w regulamin linkuje na adres: nazwamojejstrony.pl/inf.html a powinien na nazwamojejstrony.pl/katalog/inf.html Jest opcja żeby to poprawic?
Bateria
Musisz znaleźć w ustawieniach lub pliku konfiguracyjny zmienną / polę, które będzie definiować adres Twojego katalogu.

A będzie to prawdopodobnie w:
Cytat
otwarty_inc/config.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.