Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Kupię] Wzorce projektowe
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Kupię
devbazy
Cześć,

jeżeli ktoś z Was miałby na sprzedaż tą książkę (Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku) za rozsądną kwotę, to chętnie ją odkupię smile.gif


Kontakt: PW

Pzdr.
webdice
Czemu nie kupisz w Helionie?
Helid
@up Bo używana jest tańsza.
devbazy
Za dużo wydaje na zakupy w helionie, a czasem można trafić na używaną pozycję w niezłym stanie za dobrą cenę smile.gif
g2g3
Ta książka jest stara jak świat.
devbazy
Cytat(g2g3 @ 9.06.2013, 16:25:24 ) *
Ta książka jest stara jak świat.


Ale wiedza w niej zawarta nadal użyteczna.
emp
Cytat(g2g3 @ 9.06.2013, 15:25:24 ) *
Ta książka jest stara jak świat.

Normalnie bezczelny komentarz. Żartuje. Książka jest świetna. Wszystkie inne o wzorcach wzorują się na tej. Jest wiele starych książek które nie mają sobie równych jak np te Kenta Becka, Martina Fowlera. Co z tego że stare skoro najlepsze.

Jak pracujesz niech ci firma w której pracujesz kupuje ksiązki. Ja jakbym miał sobie sam kupować książki to w rok bym pare tysięcy puścił. Oczywiście wole to wydać na narkotyki, alkochol i hazard. Każdej firmie będzie zależało byś się rozwijał, a jest to stanowczo tańsze od szkoleń i nie każdy jak np ja lubi szkolenia i teoretyczne piardy jakiś lamusów.
devbazy
Cytat(emp @ 9.06.2013, 22:41:56 ) *
Jak pracujesz niech ci firma w której pracujesz kupuje ksiązki. Ja jakbym miał sobie sam kupować książki to w rok bym pare tysięcy puścił. Oczywiście wole to wydać na narkotyki, alkochol i hazard. Każdej firmie będzie zależało byś się rozwijał, a jest to stanowczo tańsze od szkoleń i nie każdy jak np ja lubi szkolenia i teoretyczne piardy jakiś lamusów.


Rozwijać się można i bez książek. W internecie jest mnóstwo informacji, można zawsze czytać blogi techniczne etc. Książki to tylko wygoda, za którą się słono płaci. Obecnie robię jako tzw. wolny strzelec, więc sam jestem sobie szefem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.