Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [szablon] koapteka
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Evinek
Witam.
Od dwóch - trzech lat tworzę stronę dla pewnego klubu osiedlowego. Na początku zaczęło się od statycznej strony z gotowym szablonem, później PHP Fusion i teraz autorski CMS.
Jako, że szablon został zrobione przeze mnie + pomoc graficzną chciałbym się dowiedzieć jak wam się podoba strona?
Proszę oceniać tylko układ, grafikę i inne rzeczy związane z przyjaznym przeglądaniem strony. Chodzi o ocenę jako użytkownika, który chciałby się czegoś dowiedzieć o tym itp.

Dziwi mnie, że Prezydent mojego miasta plus inne osoby mówią, że strona jest przepiękna. Moje zdanie jest o wiele inne.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie wasze zdanie jest?

Strona: koapteka.pl

PS. Proszę się nie bawić z zabezpieczeniami ponieważ nie są najlepsze. Kontakt jest podłączony pod email główny już więc też proszę nie pisać. CMS będzie pisany na nowo. ;]
pyro
Cytat(Evinek @ 18.05.2013, 09:26:12 ) *
Dziwi mnie, że Prezydent mojego miasta plus inne osoby mówią, że strona jest przepiękna.


"Przepiękna" O_O ? Ta strona to tragedia. Z wyglądu jest po prostu brzydka i wygląda na super starą.

Cytat(Evinek @ 18.05.2013, 09:26:12 ) *
Od dwóch - trzech lat tworzę stronę dla pewnego klubu osiedlowego.


No to jak na taką kupę czasu odwaliłeś totalną manianę tongue.gif . Chyba że miałeś na myśli 2-3 lata, 1 godzine rocznie.
Evinek
CMS stworzyłem w nie cały miesiąc prawie rok temu ponieważ był potrzebny na zaraz.

Co do szablonu to po prostu ja za bardzo wszystkiego nie ustalałem. Były po prostu rozmowy i tak wyszło. Wszystko na bieżąco robię więc np. guziki są brzydkie. Zrobiłem aby były.
Moim zdaniem też jest brzydka, ale niby każdy ją zachwala z osiedla.

@EDIT:

Wczoraj zaproponowałem właśnie aby zmienić cały szablon, ale, że każdy tę stronę zachwala to mówili, że lepiej tylko poszczególne rzeczy zmienić.
Dlatego ten temat. ;]
Spawnm
Cytat
Dziwi mnie, że Prezydent mojego miasta plus inne osoby mówią, że strona jest przepiękna. Moje zdanie jest o wiele inne.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie wasze zdanie jest?

Dał byś czarne tło z niebieskim tekstem i też byś to usłyszał wink.gif

Strona wizualnie wygląda jak na zaliczenie przedmiotu z gimnazjum/liceum
Evinek
I byłem na 100% pewny, że każdy tak będzie mówił. Jest to brzydka strona i koniec kropka.
To już nie długo zrobię nowy szablon i zaprezentuje im. Może się uda przekonać choć będzie trudno. Trzeba przekonać z 20 osób. tongue.gif

A może warto odpicować ten szablon? Bo jedynie menu fajne jest i slider.

@EDIT:

Zapomniałem dodać, że grupa docelowa to starsze osoby, młodzi jak i w średnim wieku. Ogólnie strona dla wszystkich.
!*!
Cytat
Dziwi mnie, że Prezydent mojego miasta plus inne osoby mówią, że strona jest przepiękna.

Jarają tam towar sprowadzany czy produkcja własna? Komu to mówią Tobie? Może nie chcą Ci zrobić przykrości.

Strony tego typu mają to do siebie że zawsze wyglądały paskudnie. Choć biorąc pod uwagę grupę docelową, jest wszytko to co potrzebne.
Evinek
Mówili to szefowej (prezydent i Ci więksi) i pracownikom (sąsiedzi itp.)

Jak mogą mi zrobić przykrość jak ja sam mówię im, że strona jest paskudna? Moim zdaniem bez sensu.

Choć strony tego typu są paskudne to i tak nie chce aby ta paskudnie wyglądała.

http://fundacjakreatywni.pl/ - strona kolegi. koapteka.pl należy do fundacji. Ogólnie można powiedzieć, że robimy razem te strony, planujemy wszystko na spotkaniach itp., ale on robi piszę jedną, a ja drugą. Razem, ale osobno. Moim zdaniem ta jest lepsza.
webmaniak
Czegoś nie rozumiem, skoro jest paskudna to czemu taką zrobiłeś?
!*!
Dostosuj obecny szablon do jakichkolwiek standardów, zmień typografię, slider na bardziej z bajerem, spraw żeby to wyglądało lepiej i im zaprezentuj, albo po prostu olej, bo co się będziesz przejmował.
pyro
Cytat(Evinek @ 18.05.2013, 10:10:54 ) *
Jak mogą mi zrobić przykrość jak ja sam mówię im, że strona jest paskudna? Moim zdaniem bez sensu.


A jak jakaś dziewczyna powie Ci, że wygląda grubo, to odpowiesz jej "Rzeczywiście"? Pomyśl tongue.gif
Evinek
Jest paskudna ponieważ projektowaliśmy na początku na kartce, później w photoshopie, a na koniec wszystko zrobiłem w HTML. A jako, że nie było dokładnego planu to musiałem jakoś zrobić. Strona musiała po prostu być gotowa jak najszybciej. A później tylko były dodawane poszczególne moduły, które musiałem też jakoś zrobić. Np. pager musiałem zrobić to guzik zrobiłem w minute aby działał po prostu.

Jeszcze przemyślę ten szablon czy go edytować czy nowy.
Olać nie chce ponieważ to mój jedyny duży projekt, który będę mógł dodać to portfolio. ;]

@Edit:

"A jak jakaś dziewczyna powie Ci, że wygląda grubo, to odpowiesz jej "Rzeczywiście"? Pomyśl"
To oczywiście, że powiem jej, że jest gruba. Co tu będę kłamał?
Nie no żartuje. Prawda. Zaraz napiszę e-maila i zapytam się.
webmaniak
No i dlatego musisz wytłumaczyć że takich stron nie robi się na poczekaniu. Może jakimś rozwiązaniem byłaby ankieta gdzieś na stronie z prostym pytaniem czy strona się podoba, klient będzie widział wyniki to się przekona.
Evinek
"klient" to raczej złe słowo. Robię tę stronę jako wolontariusz. Połowa osób robi tam jako wolontariusz.
Pomyślę o ankiecie. Mamy też stronę na facebooku więc może tam by się zrobiło.
webmaniak
Do czego odnosi się ten napis:
Cytat
Projekt realizowany w ramach zadania publicznego z zakresu innowacji społecznych zgodnie z umową.

?
Jeśli do strony, to wynikałoby z niego że jest finansowany... przynajmniej tak to wygląda...a tekst przypomina te z projektów unijnych smile.gif
Evinek
Odnosi się do całego projektu.
Naszym celem jest zmienienie osiedla. Najgorsze w Gdynii - zamenhofa. Tu masz wszystko napisane: http://koapteka.pl/aboutus.php
Projekt oczywiście, że jest finansowany. Będą robili remonty itp.
Ogólnie są duże plany. ;]
memory
marginesy są ci obce
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.