Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Program do fakturowania oparty o mysql
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
athabus
Hej czy znacie jakiś prosty i najlepiej darmowy (lub jakiś tani) program do fakturowania, który trzymałby bazę w mysql?

Chciałbym znajomej uruchomić taki program, którego baza byłaby na vps, żeby mogła sobie wystawiać faktury zarówno w domu jak i w pracy. Drugą opcją jest program przez www, ale wygodniej byłoby coś desktopowego ze zdalną bazą danych.
sazian
a nie łatwiej skorzystać z rozwiązania typu ifirma.pl ?
pedro84
A może infakt.pl? Używamy tego ustrojstwa, działa dobrze. Czy też aplikacja desktopowa to wymóg?
athabus
Tak jak pisałem druga opcja to księgowość przez www np. właśnie ifirma. Zdecydowanie jednak łatwiej pracuje się na desktopowym programie, bo odchodzą problemy z wydrukami, jest szybciej itd.
Na razie znalazłem tylko jeden program, który chyba mógłby dać radę od Mega Tech.
devbazy
Osobiście mogę polecić program "Faktura Small Business HANDEL" właśnie od Mega-Tech. Korzystamy z ich aplikacji już kilka dobrych lat i jak na razie sprawdza się dobrze. Na początku ciężko było się o cokolwiek doprosić, ale od pewnego czasu można zauważyć, że twórcy dość solidne pracują nad tym oprogramowaniem i co jakiś czas wprowadzają potrzebne poprawki oraz nowe funkcjonalności. Cena też jest w porządku.
athabus
Dzięki właśnie o tym programie myślałem (w sumie o wersji podstawowej, ale to to samo tylko z okrojonymi opcjami). W takim razie chyba na to rozwiązanie się zdecyduję.
Dzięki za pomoc
Odrzutowiec
Każdemu będzie potrzebne coś innego i co innego będzie odpowiadało, ale może przetestujecie taką usługę. Program jest darmowy, prosty w obsłudze. Daje użytkownikowi spore możliwości działania, tzn. wystawiania faktur. Zawsze warto sprawdzić różne opcje.
Lion
Jeśli może być przez przeglądarkę, to możecie wypróbować LMS (demo). Program jest do zarządzania sieciami LAN, ale można wykorzystać jego możliwość dodawania klientów i fakturowania ich. Działa z MySQL i PostgreSQL.
Olkop
sprawdzałeś program do wysatwiania faktur od mega-tech? Faktura Small Business pozwala na pracę wielostanowiskową z bazą MySQL: https://www.mega-tech.com.pl/opcja-wersji-w...ostanowiskowej/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.