Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuję programisty amatora ktoremu zalezy na szybkiej kasie. PHP, MySQL, JavaScript, SQLinjection pozycjonowanie?.
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Kupię
waqmaz
Zlecę przerobienie mojej strony opartej o divy i trochę php na najprostszy sklep internetowy. Szukam amatora bo profesjonalne firmy biora dużo pieniędzy, a ja szukam osoby, która zrobi to w ustalonym przedziale pieniężnym, ktorej zalezy na szybkich pieniadzach.
Wymagania:
mysql,
php
javascript
sqlinjection

Do zrobienia:
zarys szablonow stron rysowanych w paincie przekazuje po kontakcie.
prosta rejestracja oparta o sesje.
galeria zdjec
prosty koszyk
strona ma byc zrobiona pod pozycjonowanie, zeby latwo mozna bylo ja pozycjonowac (roboty google)
mozliwe ze payo, choc wszystko do uzgodnienia.

czas wykonania strony: jak najszybciej, jak sie zmiescisz w tydzien, dorzuce 100zl do ustalonej kwoty. nie mowie ze kwota jest mala rzedu 300-400 moze to byc 500 600 1000 2000 a moze byc 300.jest maly.

Wyglad ogolnei strony juz zrobilem, chodzi wlasciwie o sam kod. do dogadania sie na gg. online od 15:00 do 24:00 , w soboty i ndz od 10 do 24 wink.gif
nr GG: 43509160
rowniez interesuje mnie staly sponsoring. w sensie jak cos dodasz za miesiac co bede chcial zebys dodal to zlecam to tobie a nie komus innemu. pozdrawiam. G. Wojciech.
memory
Cytat
zarys szablonow stron rysowanych w paincie przekazuje po kontakcie.
biggrin.gif

Kolego podpowiem ci są darmowe sklepy internetowe np prestashop. Wystarczy poszukać po google

Do takiego prostego sklepu polecam joomla + VirtueMart. Lepiej na tym wyjździesz, jak byś miał komuś zlecić napisanie sklepu za 500 zl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.