Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Notatki
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
lukaskolista
Witam, chcialem zaprazentowac Wam moja aplikacje. Projekt zostal wstepnie przetestowany, jednak prawdopodobnie ma jeszcze bledy. Aplikacja ma sluzyc do wymiany informacji np. w grupie studentow. Wiem, ze gmail jest do tego lepszy, mialem plany duzo bardziej rozbudowac moje notatki, ale niestety brakuje mi czasu.

aplikacja.rozwiazania-dla-firm.pl
Klient: demo
login: admin lub user
pass: demo

Rejestracja nowych kont oczywiscie dziala.
Kofel
Fajnie zastosowałeś Bootstrapowy progressbar. Plusik za to biggrin.gif
karakara
ja nie mogę się zalogować tymi danymi
kristaps
Ja wcześniej miałem okazję. Bardzo fajnie zrobione.
phpion
Popraw proszę dane konta testowego, bo aktualne nie działają. Jeśli masz problem ze złośliwcami zmieniającymi hasło - zablokuj tą opcję w wersji demo (albo dla klienta demo).
devbazy
Proste, aczkolwiek ciekawe rozwiązanie i z pewnością w jakimś stopniu przydatne. Mam w planach stworzyć coś podobnego, jednak na razie nie mam za bardzo czasu, więc być może skorzystam z Twojego projektu.
!*!
Cytat(Kofel @ 26.01.2013, 15:21:31 ) *
Fajnie zastosowałeś Bootstrapowy progressbar. Plusik za to biggrin.gif


A w którym miejscu go widzisz?
ShadowD
Dane do logowania nie są poprawne a szkoda bo chciałem się zagłębić w Twoją apkę. :/
lukaskolista
Komus sie nudzilo i zmienil hasla, jak skoncze prace to zabkoluje mozliwosc edycji kont testowych (admin i user)

Edit:
Zablokowalem mozliwosc edycji kont demonstracyjnych. Dla przypomnienia

klient:demo
login: admin/user
pass: demo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.