Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Przenoszę na poszukuje..."
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
pyro
Trochę mnie dziwi, że przez tyle lat nikt z administracji nie był w stanie nic zaradzić na problem braku pełnych danych firmy. Przecież możliwości zapobiegania temu jest co najmniej wiele.

1. Dodanie dodatkowych pól formularza bez wypełnienia których nie da się dodać oferty.
2. Wyrażenie regularne (gorsze rozwiązanie).
3. Wyróżniona i dobrze widoczna informacja o wymogu pewnych danych.
4. Inne...

Niby jest zapis w regulaminie, ale jak wchodzicie np. na forum o psach to zgadnęlibyście, że w regulaminie jest zapisek, że przy napisaniu pierwszego posta trzeba dodać też filmik psa robiącego fikołka?

Poza tym od czasów neolitu już wiadomo, że (prawie) nikt nie czyta regulaminów. Was to z pewnością też dotyczy smile.gif .
CuteOne
Lubie to!
Pawel_W
Cytat(pyro @ 4.01.2013, 12:05:28 ) *
Trochę mnie dziwi, że przez tyle lat nikt z administracji nie był w stanie nic zaradzić na problem

a mnie nie - koszulek jak nie było tak nie ma!

co do czytania regulaminu to 100% racji smile.gif na pewno przydałoby się bardziej widoczne rozwiązanie
nospor
Z tego co kojarzę (było to dawno więc mogę źle kojarzyć) to Praca Oferowana miała być zastąpiona takim "specjalnym czymś". W związku z tym, nie robiono nic z Praca Oferowana skoro miała być zastąpiona przez coś innego. No ale jak to zwykle bywa te "miała być" przeciąga się i przeciąga....


ad3)
http://forum.php.pl/index.php?act=announce&f=12&id=3
No już lepiej się raczej wyróżnić nie da. Nawet jakby to było w podczas pisania nowego tematu, to jak ktoś tam nie zajrzał, to i nie doczyta tego przy nowym temacie.

ad1) To by było dość dobre rozwiązanie.
pyro
Cytat(nospor @ 7.01.2013, 10:20:00 ) *
Nawet jakby to było w podczas pisania nowego tematu, to jak ktoś tam nie zajrzał, to i nie doczyta tego przy nowym temacie.


A mi się jednak wydaje, że widoczne, jaskrawe (np. żółte), wycentrowane pole z wykrzyknikiem bardzo dużo by zmieniło. Nie, jednak mi się nie wydaje. Jestem tego pewien. Nawet jak nie wyeliminuje wszystkiego, to przynajmniej znaczną większość.
nospor
Gdy ktoś pisze temat o "headers already sent" wyskakuje mu monit, że temat poruszany petryliard razy. Myślisz ze się ktoś tym przejmuje pomimo wyraźnego komunikatu? Praktyka wskazuje, że prawie nikt...

Zaś zakładając nowy temat w dziale PRACA OFEROWANA miga taki tekst:
"UWAGA W tym dziale obowiązują dodatkowe zasady. Ich nie przestrzeganie może spowodować zamknięcie wątku przez moderatora."
Będący linkiem do zasad. Tego też nikt nie widzi.... może za słabo miga....
everth
Widać ludzie pragną indywidualnego podejścia do swojego problemu...

BTW: Czy w regulaminie dla "Praca oferowana" było/jest wymaganie o widełkach? Bo kiedyś pojawiały się często w tych ogłoszeniach a teraz jakby rzadziej*

*tak jestem leniem i nie chce mi się czytać regulaminu tongue.gif
nospor
To już nawet nie jest lenistwo... info o widełkach jest dość wyraźnie zaznaczone.
Cytat
Uwaga!!!
Oferty zawierające precyzyjne informacje o zarobkach (stawki godzinowe bądź miesięczne/roczne widełki cenowe zarobków) będę premiowane w postaci przypięcia oferty. Zagwarantuje to wyświetlanie się oferty na górze strony przez 2 tygodnie od jej ukazania się.
everth
Cytat
To już nawet nie jest lenistwo...

To prowokacja wink.gif
karakara
może długo nie jestem użytkownikiem forum ale cały czas mam problem z tym czym różnią się te działy

pewnie samy nazwy nie wiele mówią.
możę prościej coś w stylu Praca długoterminowa a drugi to Zlecenia
thek
Różnica jest w "precyzji" ofert. Do "Poszukuję" może trafić nawet najgorszy śmieć. Do "Pracy oferowanej" jedynie oferty spełniające określone (w dodatkowym regulaminie, przypiętym) wymogi formalne jak choćby adres firmy (pełen, włącznie z REGON, KRUS itp jeśli posiadane są), ładnie wylistowane wymagania oraz warunki i parę innych wspomnianych "drobiazgów".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.