Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [MySQL][PHP]Nie mogę pobrać danych z bazy danych
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Robertttt
Witam,
Mam kod który wyświetla posty z wielu blogów worpdress

  1.  
  2. global $wpdb, $blog_id, $post;
  3. $blogs = $wpdb->get_results( $wpdb->prepare( "SELECT * FROM wp_blogs ORDER BY blog_id" ) );
  4.  
  5. $tablica = array();
  6. $nrDane=0;
  7. $blogs = get_last_updated();
  8.  
  9. foreach ($blogs AS $blog) {
  10. <h2>".$blog["domain"].$blog["path"]."</h2>
  11. ";
  12. foreach($lastposts as $post) :
  13. ... jakiś kod
  14. endforeach;
  15.  
  16. }
  17.  


Wszystko robiłem na localhost i działało, wrzuciłem na serwer i zonk.. wywala biała stronę z komunikatem Call to undefined function get_last_updated()
postanowiłem usunąć tą linię i wyświetlić blogi jak lecą według id bez segregacji według "updated" ale wtedy też wyświetli się biała strona. W ogóle nie mogę pobrać danych z bazy jos_wp_blogs jak usunę
$blogs = $wpdb->get_results( $wpdb->prepare( "SELECT * FROM wp_blogs ORDER BY blog_id" ) ); oraz function get_last_updated() wtedy się strona wyświetli ale bez danych.
Gość
Przyczyna jest zbyt dużo postów, obecnie wygląda to tak, że wczytuję w php wszystkie blogi i ich wpisy i zapisuję te wszystkie dane do tablicy jest ich gdzieś 300, potem segreguje je i wyświetlam za pomocą foreach tylko 5, ale najpierw muszę wczytać te 300 żeby je posegregować ponieważ są w różnych tabelach.
  1. foreach ($blogs AS $blog) {
  2.  
  3. foreach($lastposts as $post) {
  4. tu po kolei zapisuję wszystkie dane np tytuł, link, id do tablicy jest ich 300
  5. }
  6. }
  7. // segreguję je według pola data
  8. foreach($tablica as $row){
  9. wyświetlam tylko 5 już posegregowanych
  10.  
  11. }
  12.  



wp_1_posts
ID // id wpisu
TITLE // tytuł wpisu
LINK // adres www do wpisu

wp_2_posts
ID
TITLE
LINK

wp_3_posts
ID
TITLE
LINK

i tak dalej....

mam też tabelę
wp_blogs
ID // id blogu
TITLE // nazwa blogu

Czy jest jakaś inna możliwość aby wyświetlić dane z kilku tabel i je posegregować ? bo mój pomysł aby jest osobno wczytać w php i potem wysilić jest zły.
batman
Jeden temtat wystarczy - http://forum.php.pl/index.php?showtopic=210375. Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.