Ponizszy kod wywoluje popupa po kliknieciu "L_RS_RATE_USER" (do ktorego jest ladowany oczywiscie plik html z jakas tam forma):
  1. <!-- IF S_REPUTATION -->
  2. <dt>{L_REPUTATION}:</dt> <dd><span class="user-reputation"><strong>{REPUTATION}</strong></span></a> <!-- IF U_VIEW_REP_LIST or S_RATE_USER --> [ <!-- IF U_VIEW_REP_LIST --><a href="{U_VIEW_REP_LIST}">{L_RS_VIEW_DETAILS}</a><!-- ENDIF --> <!-- IF S_RATE_USER --><!-- IF U_VIEW_REP_LIST --> | <!-- ENDIF --><a href="#" onclick="jRS.userrating('{USER_ID}', event); return false;">{L_RS_RATE_USER}</a><!-- ENDIF --> ]<!-- ENDIF --></dd>
  3. <!-- ENDIF -->


Skrypt JQuery wywolywany po kliknieciu:
http://wklej.org/id/903008/

Niestety u mnie na stronie, to nie dziala, wiec chce przerobic to tak, aby po kliknieciu L_RS_RATE_USER skrypt nie tworzyl popupa, tylko zamiast tego zrobil to samo, co robi, ale w postaci:

1) przeniesienia do strony z ta forma html w tym samym oknie przegladarki (przyklad: na forum klikam odpowiedz na post, a skrypt otwiera popup z templatem do pisania postu, a ja chce, zeby skrypt robil to samo - czyli pobieranie nazwy uzytkownika i innych danych, wypelnienie pol formy html itd., ale zeby otworzyl te forme jako nowa strone w tym samym oknie - tak jak to na forach jest przy pisaniu posta - klikniecie Odpowiedz przenosi do strony z template z pisaniem posta, a nie tworzy popupa z nim, przy czym pozostale wlasciwosci skryptu sa zachowane)

lub

2) wstawienia tej formy ponizej przycisku L_RS_RATE_USER (przyklad: tak jak opcja szybkiej odpowiedzi - klikniecie w button tworzy ponizej template do pisania posta, zamiast w postaci okna popup, a w dodatku skrypt ciagle spelnia wszystkie swoje role, wypelniajac pola, jak nalezy).

Sadze, ze skoro jest mozliwosc przerobienia zwyklego template do postaci w oknie popup, to pewnie jest mozliwosc przerobienia tego w odwrotna strone, ale ja jestem poczatkujacy, wiec nie potrafie tego rozgryzc. Prosze o pomoc.