Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: podpięcie strony pod forum
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > MySQL
simoc007
witam,
Niewiem czy to dobry dział czy do php to dać ale chyba tu. Mam formulaż który dodaje do bazy danych informacjie, stroną która pobiera te informacje oraz kilka innych na tej samej tabeli w MySql. Teraz moje pytanie jak podpiąć tę stronę pod forum phpBB3 tak by tylko zalogowani użytkownicy mieli do niej dostęp?? da się wogule coś takiego zrobić czy trzeba osobny panel logowania zrobić?
Majcon
Nic ztego nie zrozumiałem co Ty napisałeś może trochę jaśniej? biggrin.gif
simoc007
mam stronę "blablabla.php" umiescam ją pod adresem "xxx.pl/xxx/blablabla.php" i każdy kto zna adres strony może na nię wejść. gdy wpiszę adres xxx.pl wyświetla mi się forum jak zrobić by tylko ktoś kto jest zalogowany mógł wyświetlić tę stronę? a jeśli ktoś kto niema konta na forum by chciał ją zobaczyć dostawał napis by się zalogował. jaśniej się chyba nieda.

p.s. strona ta to index który się łączy z kilkoma innymi stronami chciał bym zablokować każdą...
kristaps
Wykorzystaj sesje z forum - i dopiero na tej zasadzie udostępniaj wgląd do treści strony.

if ($_SESSION["login"]==1) ...


PS:
Cytat(simoc007 @ 14.12.2012, 14:21:20 ) *
... formulaż który ... da się wogule.


Bez przesady.

PS2: Dział też błędny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.