Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]mp3.dabnet.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Sh4dow
Witam, To poj pierwszy projekt wiekszy niz system newsow ktory ujzal swiatlo dzinne i dobrze mi z tym ze to zrobilem.
Przedmiotem oceny jest serwis ktory ma wspierac tworców muzyki wszelkiego gatunku. Serwis darmowy i nie jest planowane aby byl w jakikolwiek sposob platny. Serwis ruszyl w takiej postaci jak mozna teraz zobaczyc, wiele rzeczy brakuje, ale nie chcielismy stracic tych osob ktore nas ogladaly.
Wiem ze brakuje komentarzy czy forum.

Jedna Uwaga, prosił bym nie komentowac tego ze za ciemne, albo ja nie lubie takich kolorow. Wasze gusta mnie nie interesuja. Jesli znajdziecie jakis rażący blad lub jakic ciekawy pomysl co zrobic napiszcie, kazda krytyka jest dobra, puki jest konstruktywna. A teraz prezentacja
>> KLIK <<
wassago
oj sh4dow :]
no wiec zaczynamy od gory:

Header bardzo mi sie podoba, procz menu - tutaj kilka poprawek trzeba dac. Mianowicie wszystkie linki zlewaja sie z ikonkami w jeden tekst oddzielony grafika, po 1sze text powinien byc po srodku ikony a nie tak jak jest teraz (uzywam FireFoksa). Obrazowo:
Kod
I
M  TEXT
G

a nie
Kod
I
M
G  TEXT

poza tym trzeba wekszy odstep dac pomiedzy poszczegolnymi linkami. dodatkowo tel link "FAQ" jeszcze by sie zmiescil w jednej lini - nie wiem dlaczego on jest w nowej.

Druga rzecz ktora mi sie nie widzi to drobiazg, ale dobrze by bylo go poprawic: gdy masz blok, tytul jest w tej waskiej tabelce a zawartosc w tej szerszej - pomiedzy nimi wstawilbym odstep 1/2piksele.

Dalej:
gdy daje fikcyjny "?aid" - np "5" to wywala:
Cytat
Warning: Smarty error: mailto: missing 'address' parameter in /www/vhosts/mp3.dabnet.pl/lib/smarty/Smarty.class.php on line 1083

i
Cytat
Notice: Undefined index: opis in /www/vhosts/mp3.dabnet.pl/mod/mp3/index.php on line 199

Notice: Undefined index: squad in /www/vhosts/mp3.dabnet.pl/mod/mp3/index.php on line 200

co w efekcie rozwala caly layout.

Dalej:
po zalogowaniu, przechodze do moj profil. a tam po prawej stronie jakby z nikad pojawia sie link "wyjdz".

narazie to tyle winksmiley.jpg

EDIT:

zapomnialem dodac, ze zajebiscie podoba mi sie footer. chyba zaadoptuje ten pomysl na swoim art-logu snitch.gif
Sh4dow
Dzieki, skozystalem, poprawilem smile.gif
Kinool
nooo przyznac trzeba ze calkiem ladnie wszystko wyglada smile.gif

gdzies nie pozamykales tagow validation

no i jeszcze jak wyskakuje lista z downloadem to troche dluugaaa jest, moza by to byo jakos podzieic czy cos
Sh4dow
validacja poprawiona, zapomnialem przy tych okienkach pozamykac pary tagow (wady kopiuj/wklej). Dzieki.
sf
dwukropki i kropki, nie wiem dlaczego ludzie się na to upierają, ale jeśli tego jest za dużo to wszystko staje się takie nie czytelne :-/ strasznie mi się źle czyta artyści i ich mp3
Sh4dow
Traktuje to jako taka mala alternatywe zla jakis ikonek i innych malych obrazkow, mniej zajmuje szybciej sie wczytuje biggrin.gif Ale moze rzeczywiscie za duzo
pomyslimy nad tym biggrin.gif

Edit: cos czesto tu teraz zaglada, co drugi post moj biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.