Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Www.ulma.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
rolling_stone
Witam, swego czasu zrobiłem księgarnię internetową dla moich rodziców i chciałbym wiedzieć, co myślicie o grafice. Wiem, że nie jest zbyt dobra (bo i mi się nie podoba ;p ), ale proszę o konstruktywną krytykę.
I wiem, że nie działa zbyt dobrze na NN (zapomniałem layer-background-color w CSS-ie), ale pracuję nad tym...

Strona jest tutaj

Dzięki za wszystkie opinie smile.gif
sf
- czczionka 'Informujemy P.T. Klientów, iż na niektórych kartach informa... ' tej czesci tekstu jest tak mala, ze ledwo to widac :/
- 'Numer tego zamówienia 41967ac1db1adc3806a5b8436a300768:1' po co to ? i znow taka mala czcionka, ze szok tongue.gif
- nie wyglada wszystko ok pod firefox, niektorym rzeczom brakuje lini obramowania, albo cos jest przesuniete
- popatrz sobie na strone helion.pl po prawej tez sa okladki ksiazki, ale bez tekstu... u ciebie jest tekst + okladki, ale te okladki sa niewidoczne bo sa tak male i sa poprostu plama... wiec lepsze rozwiazanie jest na helion.pl
- logo ulma.pl i podpis pod adresem jest malo czytelny
- grafika jak sam mowiles, mozna ja znacznie poprawic (chodz osobisice jestem noga jak chodzi o grafike ;]]] wiec wiem, ze nie zawsze jest latwo cos tam zrobic tongue.gif )
- aaaaaaa fruwajacy tekst, nie, nie, nie, nie, nie, nie tongue.gif
- '5. Bo promocje są naprawdę atrakcyjne', a slonie sa rozowe tongue.gif

ocena : 5/10
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.