Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Http://poldek.flash.shl.pl/
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
cyngiel
no nie jest to pierwsza stronka ktora zroblem ale juz ktoras z kolei i chcialem dodac ze nie mam wielkiego talentu do designu(co chyba widac) ale mysle ze nie jest tez az tak zle wiec oddalem ja waszej ocenie odnoniki nie dzialaja jest to tylko taka probna wersja i chodzi mi o sam wyglada czy isc w tym kierunku

poldek.flash.shl.pl-stronka o pewnej wsi

nowa wersjakaszuby.go.pl
Synaps
Gdyby było więcej linków oraz odpalały się wszystkie zdjęcia było by troche lepiej. Obecnie wygląda to niechlujnie i proponował bym Ci dokończyć te elementy i dopiero wtedy przedstawić sajt do oceny. Obecnie wole się nie wypowiadać rolleyes.gif


offtopic.gif Wtrącenie co do tematyki , he he, nad Brodnem Wielkim mam działke gdzie często przesiaduje na rybach , także content jest dla mnie jak najbardziej na TAK cool.gif
Pempen
Jak na wersje "demo" to stronka jest fajna. Mnie nie podoba się jedynie nagłówek ale o gustach się nie dyskutuje.
invx
poprauj nad tym, narazie nawet top wyglada jak nieskonczony, ale kiedys bedzie lepiej, zobaczysz smile.gif
cyngiel
http://kaszuby.go.pl/

nowa wersja, co o niej sadzicie?
bela
Błędy w kodzie, ramki, tresc nie oddzielona od wygladu smile.gif
cyngiel
jakie bledy?, te ramki to divy, jakbys chcial to znajdziesz bezposredni link do stronki ;p, to jest tylko alias..

jak tresc nie oddzielona?

przeciez dalem opacity, czy jakos tak, jaka masz przegladarke?

na firefoxie jest tak jak powinno byc, a w ie jest biale tlo..
bela
Chodzi o to żeby nie wrzucać wyglądu sztywno do htmla, tylko zrobic <link href="css" /> winksmiley.jpg
cyngiel
niewiem, co masz na mysli... biggrin.gif
Puciek
Hmm, bardzo prosty szablon, mi się osobiście podoba bo zawsze docieniałem taką właśnie schludną prostote.
strife
Witam,

Czy ja wiem... takie sobie, nic nadzwyczajnego - pierwsza wersja, mnie nie przyciąga, druga też. Popracuj jeszcze...

Pozdrawiam!
cyngiel
no wiem, ze proste(tez lubie prostote), ale chyba lepsze od pierwszego....
mi czegos brakuje w tym moim szablonie, sam niewiem....


no dobra, ale jak byscie ocenili w skali 1-10 ?


czy wchodzilibyscie na ta stronke, jakei budzi w was uczucia...

jak ktos nie zauwazyl, to ma byc to domek do wynajecia na wakacje..
_Mateo
Cóż, mnie się wykonanie nie podoba - za mało textu, zbyt statyczna, niechlujnie wykonane menu i ogólnie za pusta.
sky_fly
Dla mnie lay jest ok ale z ta prostota to troche przesadzacie troszke wiedziej by sie zdalo razi po oczach te biale tlo pod IE i Opera
Speedy
Nie jest najgorsze , ale mogłoby być lepsze winksmiley.jpg

ps. Ramkom mówimy stanowcze NIE ! Są one niezgodne z najnowszymi standardami , są one niezgodne z XHTML !

Pozdrawiam.
Web-Fifi
NO jako że wieś mi jest znana to się wypowiem smile.gif

Stronka w sumie OK, troche jednak pusto - i za ostro, spróbuj troche z bardziej matowymi kolorami.

Ocena... hmm. 4,5/10 ?
letki
no grafika strasznie słaba :|
kolory rażą !
wykonanie słabe !
pomysł łaby !

2/10 za chęci
cyngiel
Cytat(Speedy @ 2005-03-11 21:25:41)
Nie jest najgorsze , ale mogłoby być lepsze winksmiley.jpg

ps. Ramkom mówimy stanowcze NIE ! Są one niezgodne z najnowszymi standardami , są one niezgodne z XHTML !

Pozdrawiam.

to nie sa ramki, a include w php, a jesli widzisz tam jakies ramki, to jest towina aliasu, stronka jest na divach robiona..
Vertical
Jak dla mnie nie wygląda zbyt zachęcająco... Zwłaszcza ten "gradient" w logo nie jest zbyt dobry... a strona nie powiem, żeby była złożona...
cyngiel
ale to jest stara wersja i o tej juz znam opinie, mi chodzi o kaszuby.go.pl
Cysiaczek
sorry, ale wygląda na niedokończoną. Pomysł z ułozeniem na zdjęciu można wykonać lepiej.

Aha. Ludzie (niektórzy). W divach też można ustawić sobie pasek przewijania. Jest to zgodne z css, więc zanim oskarżyci kogoś o ramki, to zobaczcie, czy znacie specyfikację styli;)
cyngiel
wprowadzilem kilka poprawek, co o tym sadzicie?
wystarczajaca ilosc inf?
czy serw nie ejst za wolny?

ktos wie, jak zrobic z galeria w php, zeby dzielila na strony, po 15 na jednej, albo cos takiego, bo zrobilem banalny skrypt, ze czyta wszystkie z folderu, ale podzielic nie umiem
Vertical
Zrób odstęp między tekstem a obrazkiem i inny kolor na a:hover. Jeśli chodzi o informacje to jest ich wystarczająca ilość, a strona (przynajmniej u mnie) działa szybko.
Cytat
ktos wie, jak zrobic z galeria w php, zeby dzielila na strony, po 15 na jednej, albo cos takiego, bo zrobilem banalny skrypt, ze czyta wszystkie z folderu, ale podzielic nie umiem

Dzielenie na strony: http://forum.php.pl/index.php?showtopic=26...ndpost&p=156031
cyngiel
to masz mozille pewnie, w ie, sie tekst jakby rozjezdza winksmiley.jpg

pomysle, o tym kolorku, dzieki za porady smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.