Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Layout serwisu
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ciekawskiii
Witam. Serwis jeszcze nie jest gotowy i w wygladzie duzych zmian nie przewiduje ale jestem bardzo ciekaw waszych opinii. Jest to serwis erotyczno-randkowy ale na screenach erotyki nie ma wiec mam nadzieje ze temat nie zostanie zamkniety. Po zakonczeniu zapewne oddam caly serwis do oceny. Teraz daje troche screenow, wybieralem je tak zeby najwazniejsze rzeczy byly widoczne. Dojdzie jeszcze logo z głownych rzeczy ale na razie brak pomyslu na domene.

strona główna
kontakt
dodaj zdjecia

galeria1
galeria2
galeria3

profil
profil2
profil3

aha, w glownym menu ostatnio grzebalem bo na IE zle wyswietlalo i teraz calkiem ten licznik sie rozwalil wiec na ten szczegol (odstepy w menu) nie zwracajcie uwagi, pozniej poprawie

hmmm pokusi sie ktos o skomentowanie?
dziwie sie, ze przez prawie 2 dni nikt nie skomentowal, mimo, ze wyswietlen troche bylo?

byly gorsze prace i oceniacie?smile.gif

p.s.do.moderow: nie podbijam:)
d.stp
jak z lat 90

2/10
toffiak
Przyciski: "Moje konto", "Ustawienia" itd. na górnej belce wydają się za duże, zmniejszenie czcionki i dodanie paddingów powinno pomóc, obwódka wokół tych przycisków też nie wydaje mi się potrzebna. Trudno ja dostrzec.

Ikonki z pocztą także na górnej belce zbyt zlewja się z tłem podobnie jak tekst na przyciskach "dodaj komentarz" czy "powiedz"
ciekawskiii
Cytat
jak z lat 90


hmm to mnie zaskoczyles, moze strona za nowoczesnie nie wyglada ale lata 90 to chyba przesada..

toffiak dzieki za uwagi, napisy na submitach sa tak specjalnie przyciemnione, na hoverze robia sie jasne, co do ikonek to mozliwe ze jak znajde jakas wene to je wymienie bo tez mi zbytnio nie pasuja
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.