Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]profanacja.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
__phpion__
To znowu ja. Chyba nie dawalem na forum.php.pl do oceny tej stronki - jesli jednak sie myle, to przepraszam za ponawianie tematu (przez wyszukiwarke nie znalazlem).
Otoz: chcialbym zobaczyc wasze opinie nt. strony:

http://www.profanacja.pl

W zalozeniu miala byc prosta grafika, bez zadnych bajerow. Miala jednak sie czyms wyrozniac. Jak ja oceniacie?
Dzieki za wszystkie, a w szczegolnosci konstruktywne, opinie.

/////////////////////////////////

questionmark.gif?
eUu@tlen.pl
Az dziw ze jestem pierwszy.

Wszystko ok, wywal jedynie podkreslenie z linkow menu. Przy pomocy CSS.
Ace
Jak dla mnie meczaca kolorystyka, biel + czern... oczy mi odmawiaja posluszenstwa przy tej kolorystyce
3/10 - za kolorystyke glownie tak nisko
__phpion__
Dzieki za wypowiedzi - juz myslalem, ze nikt sie nie wypowie...
Co do podkreslenia linkow: wydaje mi sie, ze dobrze ze jest, poniewaz od razu widac ze to sa linki. Wyobraz sobie sporo textu z linkiem w srodku - od razu go widac. Poza tym podobaja mi sie podkreslenia :)
A kolorystyka? Hmmm, no wg. mnie jest akurat stonowana... nie daje po oczach...
sf
Nie podoba mi się bo nie widać, że to strona zespołu, a tą niewiedzę powiekszaja treść, która jest dziwna IMHO. Kod (jak zwykle się czepiam) zacofany. Informacja o tym jakie mam IP też mi jest bardzo przydatna i co to ma wspoólnego z zespołem winksmiley.jpg Logowanie zajmuje 1/3 szerokości strony... czad tongue.gif
__phpion__
Wkurza mnie wlasnie jak ktos sie dopier***ala do kodu - co? Mam na leb na szyje leciec za nowinkami? Yo yo yo, musze stosowac divy! Madafaka! Bo wtedy bede cool! Dupa. Stronka wyglada praktycznie identycznie pod kilkoma przegladarkami (poza np. wygladem inputow na co chyba nie mam wplywu) wiec nie widze potrzeby unowoczesniania jej kodu. Uf, poirytowalem sie.
Mysle ze z tym logowaniem to sporo przesadziles... 1/3 strony? Hmmm, nalezy jakiej rozdzielczosci uzywasz... 640 x 480? Bo wiesz, u mnie nie jest to 33% stronki, wierz mi. Ja jade na 1024x768.
Co do tresci - nie ja ja wpisuje (np. newsy) wiec spoko.
A info o IP ma odstraszac typowych bobkow, ktorzy chca robic syf na stronie.
Tyle.
A z tym kodem to sie poirytowalem...
Chewolf
Mi się osobiscie layout podoba smile.gif , nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz :
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...rofanacja.pl%2F
sf
__phpion__:

HTML 4.01 Specification
W3C Recommendation 24 December 1999

Tam pisze o DOCTYPE, którego nie posiadasz. Masz braki jak chodzi o HTML i tyle, a nie jakieś nowinki.

Jak chodzi o div i font to też nie jest to takie już nowe... chodź nie jest to wymagane, ale pisanie z wykorzystaniem xhtml jest czymś co w moich oczach podnosi ocenę strony, ponieważ widać, że osoba, która pisała tą stronę ma pojęcie, jest na bieżząco, interesuję się czymś takim jak tworzenie nowoczesnego i prefesjonalnego kodu strony internetowej.

XHTML™ 1.0 The Extensible HyperText Markup Language (Second Edition)
A Reformulation of HTML 4 in XML 1.0
W3C Recommendation 26 January 2000, revised 1 August 2002

Co do rozdzielczości to używam 800x600 i wierz mi, że zajmuje to 1/3 szerokości. Po zalogowaniu nadal widnieje formularz do logowania, który zajmuje 1/3 szerokości. Poprostu bomba!

IP ma odstraszać? Cudownie. Wróblowy strach na stronie! laugh.gif

Jestem zażenowany (szkoda, że nie poirytowany) Twoim podejściem do specyfikacji HTML i wszelakich nowinek, zapewne PHP5 też olejesz i nie zamierzasz się tego uczyć przez 4 lata blink.gif
__phpion__
Masz racje - PHP5 sobie odpuszczam... na razie przynajmniej.
rolling_stone
Nie no, strona w porządku, ale raczej ma cieszyć oko jako coś w stylu pop-artu, a nie informować jako strona internetowa.

Ale mi się podoba i tak smile.gif
bartek89
spoko stronka chociaż sf ma racji troche

ale tak poza tym spox tylko w tym okienku od logowania troche pusto?questionmark.gif
__phpion__
A co rozumiesz pod pojeciem, ze jest tam troche pusto? Co bys dodal?
zYm3N
Stronka ok.

Jedyne ten listbox dla uprawnień.. hm to pole formularza chyba jest przeznaczone do czegoś innego :-)

No i faktycznie ten kod.. snitch.gif Też bym się doczepił.. mimo Twoich nerwów.. Sory.
__phpion__
:) ok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.