Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Onclick w asystencie
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
by_ikar
Miałbym prośbę. Z racji że korzystam dość dużo z rolki w myszce, która dość znacznie przyspiesza i ułatwia otwieranie linków w nowych kartach prosiłbym o usunięcie onclick z linków w zakładce "nowe posty" w moim asystencie. Ten onclick wcześniej mi nie doskwierał ponieważ używałem prawie 5 lat ff, ale od kilku dni ff zmusił mnie swoimi zawiechami do przesiadki na chrome i chrome ten onclick interpretuje nawet dla rolki myszki. W efekcie czego za każdym razem kiedy kliknę na link rolką, link otwiera mi się w nowej karcie w tle, oraz dodatkowo w tej samej karcie się otwiera ten sam link. Ten onclick jest tam IMO całkowicie zbyteczny, a mi i pewnie kilku innym osobą ułatwiłoby to przeglądanie forum.. wink.gif

Używam rolki do otwierania linków bo linki są otwierane w nowej karcie w tle, i wymaga to tylko jednego kliku, nie jak w przypadku prawoklika i wyboru z menu "otwórz w nowej karcie"..
skowron-line
Myślę że prace już trwają aby tobie usprawnić przeglądanie forum baaasmiley.gif
kwiateusz
Done wink.gif
by_ikar
Dzięki wielkie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.