Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moja strona
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
LewyM1
Hej! Od jakiegoś czasu odkrywałem możliwości języka Java Script. Chciałem sprawdzić swoje umiejętności i napisałem taką oto stronę. smile.gif
http://michal-lewandowski.cba.pl/

Wiem, wiem, strona jest nieco pusta, ale w zakładce Galeria co jakiś czas staram się wrzucać zdjęcia, które robię iPhonem do Instagrama. wink.gif
Pozdrowienia i czekam na oceny!
toaspzoo
Nie ma co oceniać, strona pusta, stare nieoptymalne metody js, które spowalniają stronę - animacja nie jest płynna.
Style w index
kicaj
...raczej skrypt niz strona:)

- chcialbym kazda zakladke otworzyc w nowej karcie (takie moje widzi mi sie) i sie nie da
- brak wspolpracy z przyciskami 'wstecz' i 'dalej' przegladarki
Niktoś
Strasznie muli-ja by tego nawet nie wystawił jako portfolio.
LewyM1
Witam!
Dzięk toaspzoo, kicaj za wszystkie rady, wszystko w jakimś czasie poprawię.
@toaspzoo, możesz mi podać metody, które są optymalne? smile.gif
ublizzard
A mi się nawet podoba, no oczywiście pusta ta strona, ale imho jest dobrą podstawą do strony.
Tylko mam dwie uwagi.
Minusem wg mnie jest to, że wszystko jest zaimplementowane na jednej stronie. Z punktu widzenia wyszukiwarek to jest minus, a z resztaą i z punktu osób odwiedzających to też minus, bo jak dać link do strony z kontaktem?
Drugi minus jest w menu. Ja bym zamiast "Tu jestem" zmienił tylko tło, ewentualnie czcionkę i tyle.

p.s. a mi nie muliło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.