Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Książka dotycząca kompatybilności przeglądarek
Forum PHP.pl > Inne > Książki
Ravik
Witam,

Czy znajdę jakąś książkę, która mówi o różnicach pomiędzy poszczególnymi przeglądarkami oraz elementami, które mogą się różnić na danych przeglądarkach? Lub coś w temacie tworzenia kompatybilnego kodu.

Pozdrawiam,
Ravik
Niktoś
To musiałbyś poszukać jakiejś dobrej książki.CSS+javascript.
by_ikar
Wiesz co, wydaje mi się że musiałbyś na bieżąco co aktualizacja przeglądarki kupować nową książkę. Patrząc na ostatnie aktualizacje firefoxa, czy chrome, które są bardzo częste, to szybko byś się pozbył kasy. Miałem taki link do strony o css, która była aktualizowana dość często, ale niestety już od jakiegoś miesiąca nie istnieje, nad czym ubolewam ;/

Ale pewnie są inne strony, na których są wymienione te różnice, więc lepiej IMO będzie korzystać z takich stron, niż kupować książki wink.gif
Ravik
A mógłbym prosić o jakieś linki do tych stron? Gdyż sam nie mogę niczego sensownego w googlu znaleźć.
ShadowD
Mało tutaj jest, ale bynajmniej wiesz od jakiego nr. coś będzie działać przy okazji bardzo przydatne narzędzie - http://css3generator.com/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.