Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] ocena małej strony firmowej
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
miarson
Proszę o ocenę małej strony - wizytówki. Jest to moja pierwsza strona www, więc proszę o wyrozumiałość. Wszystko zrobiłem sam, oprócz galerii i pokazu zdjęć oraz lightboxa (przystosowałem je tylko do mojej strony).
atopik.pl
pedro84
Nie jest źle, wygląda całkiem dobrze. Popracuj jednak nad typografią.
1010
Jak na pierwszą stronę to powiem, że jest bardzo dobrze. Popracowałbym nad typografią a w szczególności w tym białym prostokącie. Tekst moim zdaniem zbyt wielki. Na głównej jak widać nie ma za dużo informacji, dorzuciłbym w takim razie jakieś zdjęcie bądź cokolwiek.

W dziale o nas również dałbym mniejszą czcionkę a przestrzeń wypełnił czym innym niż tylko treścią (sam tekst nie zachęca).

Oferta moim zdaniem zbyt uboga, trzeba by napisać parę zdań czym w ogóle handlujecie. Dla mnie same loga firm nic nie mówią. I te Pause/Play. Jesteśmy w polsce. Sam efekt zmiany nie za fajny, zrobiłbym prędzej coś na zasadzie przewijania ich w dolnym pasku.

Do kontaktu zrobiłbym jakiś formularz kontaktowy.

Ogólnie dopracuj szczegóły a będzie dobra strona.

Edit:
tutaj jeszcze znalazłem takie coś:
http://www.atopik.pl/21.html
po powiększeniu zdjęcia nie ma możliwości przejścia do następnego, trzeba zamykać powiększenie i od nowa
miarson
Formularz kontaktowy próbowałem jakiś czas temu zrobić, jednak nie znam się na PHP smile.gif. Dzisiaj zacząłem czytać książkę "PHP. Praktyczne Projekty" oraz zarejestrowałem się na waszym forum. Będę chciał coś niedługo zmajstrować (formularz). Popracuję również nad typografią i galerią. Dzięki za oceny.
Helid
http://www.atopik.pl/kontakt.html
Na dole jest mniejszy odstęp (za sob. 9:00 - 15:00) niż przed górą (Poznań - siedziba firmy).
Po za tym b. dobrze jak na 1 layout.
!*!
Zmień kodowanie strony na UTF-8 inaczej zamiast PL znaków masz krzaczki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.