Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logowanie do wortalu
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
Hpsi
W sumie nie wiem gdzie to napisać temu piszę tutaj.

Ogólnie coś mnie w końcu tkneło i miałęm ochote zrobić test sobie na wortalu, próbuję się zalogować a tu nic. pisze mi ze złe dane podaje? A przecież to są te same dane co do forum wiec co jest grane?
wookieb
Przenoszę i mówię słynne "dziwne, u mnie działa".
Hpsi
wookieb , podejrzewam że u innych to działa, bo nikt nie zgłaszał problemów z tym. Tylko dlaczego u mnie to nie działa ? to jest dla mnie zagadka próbowałem kilka razy już się zalogować, aż w końcu zwątpiłem czy dobre dane podałem ... ale wpisalem te same dane na forum i odrazu bez problemowo się zalogowałem.

Dobra, sorry nie było tematu. Wzielem na innej przeglądarce i mi zadziało :/ nie wiem wtf , ale sorry za zaśmiecanie

--
a jednak nie: Zalogowało mnie bezpośrednio na http://wortal.php.pl , natomiast jeśli przechodzę na http://test.php.pl , wylogowuje mnie (to mnie nie ździwiło) natomiast jeśli próbuję się zalogować tam to nie mogę, za każdym razem wyskakuje mi ze błędne hasło
hwao
Hpsi+ na google Chrome najnowszy działa mi logowanie przez test.php.pl

Podaj jaka przeglądarka, jaki system i czy dziala teraz (być może bylo jakis czas "off")
Hpsi
System: Ubuntu 9.10 Karmic Koala
Przeglądarki na których testowałem: FF 3.6.17 , najnowszy Chorme, oraz najnowsza Opera

Testowałem teraz także - nie działa. Na wortal nadal mogę bezproblemowo się zalogować - na test.php.pl - niestety nie.

Mogę spróbować w domu jak będe na windowsie, te same przeglądarki + ff4
hwao
Spróbuj na windowsie, jak by się udało daj znać.

Jeżeli się nie uda to ustaw sobie takie same hasło jeszcze raz na forum (korzystając z mechaniki forum) i sprawdź czy działa, jak nie to spróbuj z innym jakimś prostszym [a-z0-9] (takie którym będziesz mógł się podzielić to spróbuję u siebie, na PW mi wyślesz).

Nie wiem dokładnie jaki mechanizm filtrowania danych ma test.php.pl ale być może problem tworzy '+' w Twoim loginie, jeżeli tak to będzie trzeba to naprawić
Hpsi
Sprawdziłem w firmie, na innym komputerze właśnie, gdzie jest windows. na firefox , ie także nie chodzi. Wysłam zmienione hasło na pw.
hwao
Problem chyba rozwiązany na PW.

Jak by ktoś miał podobny problem niech piszę PW do mnie.
kristaps
Witam, nie będę zakładał specjalnie nowego tematu. Tylko ja jestem Tyczką11? smile.gif
pyro
Wygląda na to, że Pan/i kreator wortalu php.pl nie umie obsługiwać się z Cache smile.gif .
!*!
Przydałoby się w ogóle wywalić te konta z wortalu i połączyć je z tymi na forum. PHP.PL to chyba jedyny serwis gdzie takiej integracji nie ma, a to dość słabo jak na forum o (programistach) PHP tongue.gif
ShadowD
Eeee jak to nie ma? Ja mam tam konto a nigdy go nie zakładałem!

Ps. widzę rejestracja na php.pl kieruje do forum, więc integracja jest tylko jakaś lewa strasznie bo kiedyś też miałem z tym problem i okazało się że hasło było inne czy coś takiego, nie pamiętam. ;P
!*!
ale ja nie mam! ;( bo skrypt nie uwzględnia mojego przedziału znaków... już nie wspominając o sesjach.
ShadowD
Napisz do Admina (kiedyś z Cyśaczkiem szło takie sprawy załatwić) od ręki mi kiedyś pomogli właśnie z kontem do portalu. ;-)
wujek2009
W ogóle na tym wortalu coś się dzieje? Żadnych świeżych artykułów, cały czas to samo wisi na głównej.
Poza tym jak długo tutaj święta trwają? ;-)
ShadowD
Jak jeszcze działała planeta portal był bardzo wartościowy, a teraz to już nie koniecznie. ;-(

O świętach jest już mowa w innym wątku. tongue.gif
hwao
Cytat(pyro @ 3.02.2013, 22:46:17 ) *
Wygląda na to, że Pan/i kreator wortalu php.pl nie umie obsługiwać się z Cache smile.gif .

Tak problem nie jest z sesja tylko cache.


Cytat(!*! @ 4.02.2013, 21:03:43 ) *
ale ja nie mam! ;( bo skrypt nie uwzględnia mojego przedziału znaków... już nie wspominając o sesjach.

Niestety, ale działa tylko z 'emailowymi'
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.